×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
17. decembris, 2015
Drukāt

KASKO polise – turpmāk bez pašriska

Compensa_Kasko_hcm0011356

Compensa vienmēr rūpējas par klientu vēlmēm un atjauno piedāvājumu klāstu. Tieši tāpēc piedāvā jaunus un uzlabotus papildus riskus, kas tiek segti visu risku polisē, kā arī tagad pieejams pavisam jauns piedāvājums – Jums ir iespēja papildus KASKO polisei iegādāties CSNg bez pašriska. Šis jaunais piedāvājums nozīmē, ka ceļu satiksmes negadījuma rezultātā KASKO zaudējumiem netiks piemērots pašrisks.

Visu risku apdrošināšana

Compensa piedāvā pasargāt sevi no sekojošiem scenārijiem: transportlīdzekļa sasišanas, apzagšanas, nozagšanas, bojājumiem, kas radušies uguns un ūdens iedarbības rezultātā, transportlīdzekļa numura zīmju zādzības, sporta inventāra, kā arī bērnu sēdeklīšu vai datoru izzagšanas no transportlīdzekļa salona, kā arī mājdzīvnieku radītajiem bojājumiem un sadursmes ar meža zvēriem. Iegādājies Compensa KASKO polisi un Tu noteikti būsi pasargāts no zaudējumiem, kas var rasties pieminētajos scenārijos. Compensa piedāvā līdztekus tam arī kvalitatīvu servisu, kurš būs vienmēr pieejams, kā arī ātru atlīdzības izmaksu, jo, kā zināms, laiks mūsdienās ir ļoti svarīgs, un cilvēks vēlas panākt visu ērti un ātri. Tieši to arī piedāvā Compensa.

Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa

Compensa palīdzēs ne tikai situācijās, kad ir notikusi zādzība vai arī negadījums, bet arī palīdzēs situācijās, kad ir problēma ar motora iedarbināšanu ar starta vadiem, riteņa nomaiņu pret rezerves riteni. Tiek piedāvāta pat degvielas piegāde tās aptrūkšanās gadījumā. Compensa piedāvā palīdzēt arī bloķētu durvju atvēršanas situācijā, transportlīdzekļa evakuāciju, kā arī transportlīdzekļa pasažieru transportēšanu līdz pat deviņām personām.

Compensa piedāvā arī papildus polisei iegādāties pakalpojumu Nomas auto neatkarīgi no zaudējuma apmēra – šo pakalpojumu variet izmantot, kad pēc negadījuma auto ir jāremontē un jāatstāj autoservisā uz vairākām dienām. Tāpat ir iespēja pieteikt atlīdzību bez policijas izsaukšanas. Šo iespēju vari izmantot tikai tādos gadījumos, ja nav cietušo, kā arī nav radīti bojājumi citu personu īpašumam. Noteikti neaizmirsti, ka savu transportlīdzekli vari remontēt pie Compensa sadarbības partneriem vai pie jebkura cita izvēlētā remonta veicēja pēc savas izvēles.

Papildus KASKO polisei – CSNg bez pašriska

Turpmāk Tev ir lieliska iespēja papildus KASKO polisei iegādāties arī CSNg bez pašriska. Biežākie Compensa KASKO atlīdzību gadījumi saistīti tieši ar ceļu satiksmes negadījumiem, kad iesaistīti ir 2 vai vairāk transportlīdzekļi. Tagad šādiem KASKO zaudējumiem netiks piemērots pašrisks.

KASKO polises cenas aprēķināšana 

Compensa izskata katru gadījumu individuāli. KASKO polises cenu ietekmē dažādi riska faktori. Viens no faktoriem, piemēram, ir izvēlētais pašrisks. Pašrisks nosaka, kādu summu no zaudējumiem izvēlas segt transportlīdzekļa īpašnieks, ja ir noticis negadījums. Attiecīgi, ja tiks izvēlēts augstāks pašrisks, KASKO polises cena būs zemāka, savukārt, ja pašrisks būs zems, arī polises cena būs augstāka. Pie faktoriem, kas nosaka KASKO polises cenu noteikti ir jāmin arī auto izlaiduma gadu, tā marku un modeli, kā arī autovadītāja stāžu un vecumu. Tiks ņemta vērā arī auto tirgus vērtība, kā arī polises darbības teritorija. Polises cenu nosaka arī prēmijas maksājumu skaits – vienā maksājumā tā vienmēr būs izdevīgāka.

Kur iegādāties KASKO polisi?

Compensa rūpējas par savu klientu vēlmēm. Mūsdienās, kad cilvēki nevēlas būt piesaistīti laikam un vietai, mēs visi ļoti augstu novērtējam to, ka dažādas preces varam iegādāties internetā. Tas nozīmē, ka vairs nav jādomā par to, līdz cikiem strādā attiecīgais birojs vai veikals. Compensa piedāvā internetā iegādāties arī KASKO apdrošināšanas polisi. To ir iespējams iegādāties jebkurā diennakts laikā, ieejot online.compensa.lv Ievadot visas prasītās lietas, kalkulators aprēķinās Tavas KASKO polises cenu. Protams, ja neesi tehnoloģiju mīlis un vēlies iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi aci pret aci, tad vari doties uz Compensa biroju Vienības gatvē 87h, Rīgā, kā arī pie brokeriem un sadarbības partneriem.

KASKO – kādēļ tādu iegādāties?

Ar ko atšķiras KASKO no OCTA polises? OCTA polise ir obligāta apdrošināšanas polise, un par piedalīšanos ceļu satiksmē var tikt piemērots naudas sods, kā arī divi soda punkti, savukārt KASKO polise nav obligāta, bet tajā pašā laikā ļoti noderīga ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam. KASKO sedz arī tādus zaudējumus, kas ir radušies ceļu satiksmes negadījumā neatkarīgi no vainīgā. Vienmēr atceries, ka dažreiz Tava drošība nav atkarīga tikai no Tevis, un KASKO būs lielisks sabiedrotais, lai pasargātu sevi no izdevumiem par zādzībām, dažādiem negaidīties postījumiem, atgadījumiem. Par braukšanu bez KASKO netiks aprēķināta soda nauda, tomēr tas ir Tevis paša interesēs iegādāties KASKO apdrošināšanas polisi jau šodien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+