Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
15. septembris, 2014
Drukāt

Kaspars Goba ceļo pa Rīgas salām (2)

Foto: Kaspars GobaFoto: Kaspars Goba

Bijušās tekstilfabrikas “Boļševička” teritorijā Rīgā skatāma fotogrāfa Kaspara Gobas izstāde “Rīgas salas”, vēsta portāls riga2014.lv.

Izstādē būs skatāmi Rīgas salu iedzīvotāju portreti un salu vidi raksturojošas fotogrāfijas, ko papildinās skaņu ieraksti.

Bijusī tekstilfabrika “Boļševička” atrodas blakus vēsturiskajai Vējzaķsalas teritorijai, un izstādes vieta ir atgādinājums cilvēkiem par Rīgas apkaimēm un to tradicionālo dzīvesveidu, kas Latvijas un Rīgas ekonomiskās izaugsmes dēļ kļūst par arvien lielāku retumu un sargājamu vērtību.

Izstāde Rīgā būs apskatāma līdz septembra beigām, bet oktobra sākumā Talsu izstāžu namā tiks atklāta ceļojošā izstāde, kas vēlāk būs apskatāma arī Liepājā, Cēsīs un citās Latvijas pilsētās. Izstādē apskatāmie darbi ir daļa no plašākas fotogrāfiju sērijas, kas veidota grāmatai par Rīgas salām. Grāmatas atvēršana plānota šoruden.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varbūt būtu iespējam nodrukāt arī adresi,jo ne jau visi zin kur kādreiz atradās”Boļševička”?

  2. veel viens fabrikis aizgaaja nebuutiibaa.

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+