×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. janvāris, 2015
Drukāt

Katoļu arhibīskaps vēl izrauties no ikdienas rūpju un problēmu “vāveres riteņa” (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs uzskata, ka svētku laiks ir laba iespēja izrauties no ikdienas rūpju un problēmu “vāveres riteņa”.

Periodiska apstāšanās un ielūkošanās sevī palīdz atklāt garīgās slāpes mūsu būtības dziļumos, saklausīt sirdsapziņas jeb Dieva balsi un labāk izprast savu sūtību šajā pasaulē, pārliecināts Stankevičs.

Metropolīts uzskata, ka tādā veidā cilvēks kļūst izturīgāks pret dzīves vētrām un imūnāks pret izdegšanas sindromu.

Gadu mijā Stankevičs valsts iedzīvotājiem novēl “nebaidīties veldzēt savas dvēseles Visaugstākā klātbūtnē, lai tas dod spēku pildīt savas dzīves misiju”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Nesaprotu arķbīskapu Atbildēt

  Kurš baros bērnus, vedīs uz skolu un rūpēsies par savu ģimeni un citiem dzīves pabērniem? Šis cilvēks laikam nekad nelasa pāvesta Franciska runas. Žēl.

  • Šis cilvēks laikam nekad nelasa pāvesta Franciska runas. Žēl.
   =================
   Skaidrs ir, ka nevis viņš nelasa, bet tevī ir zampa.

   • Zjel arhibiskapu. Redzam pec komentaru skaita ka vina uzskati nevienu neinterese. Runa tuksuma ka daudzi patmili. Tauta tomer gudra.

 2. Ņemot vērā to apstākli, ka Stankēviča vienīgā rūpe qprobežojas ar to, vai kādreiz kļūs par sarkanmici vai nē, ir saprotams, ka vienkāršo līdzpilsoņu sadzīviskās rūpes viņam kļuvušas svešas un nesaprotamas. Ta gadās visiem, kas barojas uz citu rēķina un atrodas ļoti tālu no šīspasaules realitātēm.

 3. Pamatojoties uz Bībeli 1.vēstules Timotejam 3.nodaļas 2.pantu: “Bīskapam pienākas būt nepeļamam vienas sievas vīram” no sirds novēlu Stankevičam Jaunajā Tā Kunga Gadā laimīgi apprecēties! Kam vairāk jāklausa – Bībeles apustulim Pāvilam,vai vecuma dēļ dzimumtieksmi zaudējušajiem pāvestiem,kuri neatceļ celibātu?!

  • Melīgais “atejist”, tur nekas nav teikts, ka Stankevičam ir jābūt precētam. Bet par tevi gan varētu rasties jautājums – vai ar tevi nav tā, ka tu cita acī redzi skabargu, bet savējā baļķi neredzi…? Kāds tu esi vīrs savai sievai, vai tu vispār esi precējies, vai arī dzīvo “suņu kāzās”, bet citus gribi pamācīt…?

Draugiem Facebook Twitter Google+