Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
19. oktobris, 2014
Drukāt

Katoļu baznīcas sinodē nevienojas par pieļāvīgāku attieksmi pret homoseksuāļiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Romas katoļu baznīcas divu nedēļu ilgajā sinodē, kas 18.oktobrī noslēdzās Vatikānā, nav izdevies vienoties par katoļu baznīcas pieļāvīgāku attieksmi pret mātēm, kuru bērni dzimuši ārpus laulības, tiem, kas atkārtoti stājušies laulībā, un homoseksuāļiem, lai gan nostājas maiņu vēlas pāvests Francisks.

Vatikāna oficiālais pārstāvis Federiko Lombardi sacīja, ka bīskapu sinodē apstiprināts gala dokumenta “no jauna līdzsvarots” variants, kurā ņemts vērā sinodes konservatīvāko dalībnieku viedoklis, jo dokumenta projekta variants, kurā bija ietverta nostājas maiņa, nav guvis nepieciešamo divu trešdaļu sinodes dalībnieku atbalstu.

Pāvests bija aicinājis bīskapus uz žēlsirdīgāku attieksmi pret mātēm, kuru bērni dzimuši ārlaulībā, tiem, kuri pēc laulības šķiršanas ir stājušies citā laulībā, un homoseksuāļiem. Visas šīs cilvēku kategorijas katoļu baznīca uzskata par grēciniekiem.

Pievienot komentāru

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (4)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+