×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
21. novembris, 2014
Drukāt

Katoļu priesteri soda par cietsirdību pret bērniem – kliedzis, sitis un licis stāvēt kaktā (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tiesa Romas Katoļu baznīcas priesteri sodījusi ar īslaicīgu brīvības atņemšanu par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar mazgadīgajiem, tostarp viņš māsas bērniem licis ilgstoši stāvēt kaktā, tupēt uz zirņiem, sitis un kliedzis, aģentūru BNS uzzināja Ģenerālprokuratūrā.

Tiesa priesteri atzina par vainīgu par fizisku un psihisku ciešanu nodarīšanu bērniem un piemēroja viņam īslaicīgu brīvības atņemšanu uz 20 dienām. Apsūdzētais priesteris pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 174.panta otrās daļas.

Priesteris laika posmā, kad pie viņa dzīves vietā dzīvoja paša māsa ar diviem mazgadīgiem bērniem, kuri tobrīd atradās no viņa materiāli un citādi atkarīgi, vairākas reizes, būdams alkohola ietekmē, bez īpaša iemesla, aiz dusmām par, viņaprāt, bērnu nepareizo uzvedību un rīcību ar savām mantām uz mazgadīgajiem kliedza, lika viņiem ilgstoši stāvēt kaktā, tostarp ar ceļiem stāvēt uz zirņiem un tīši sita mazgadīgos pa dažādām ķermeņa daļām, nodarot viņiem fiziskas un psihiskas ciešanas.

Pilns spriedums būs pieejams 3.decembrī, pēc kura pirmās instances tiesas spriedumu būs iespējams pārsūdzēt apelācijas kārtībā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējā iespēja pārliecināties, ka piederība garīdzniecībai vēl automātiski negarantē, ka tu esi labs cilvēks. Cilvēks kāds nu viņš ir , tāds ir un kā redzams ordinācija viņam nekādu svētumu nedod, tikai tiek garantēta iespēja nodarboties ar reliģisko biznesu.

Draugiem Facebook Twitter Google+