×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. janvāris, 2016
Drukāt

Latviete Liene un jordānietis Džozefs: pieņemam viens otru, kādi esam (32)

Foto no Lienes Feodorovas personiskā arhīvaFoto no Lienes Feodorovas personiskā arhīva

Daudziem ir priekšstats: musulmaņi sievas sit kā pelavu maisus, taču citi strīdas pretī, apgalvojot, ka musulmaņi savas sievas nēsā uz rokām. Taisnība ir abiem, jo vīrs musulmanis var būt gan princis baltā zirgā, gan nelabojams varmāka, viss ir atkarīgs no cilvēka, audzināšanas, no kādas valsts viņš nāk un kādas tur ir tradīcijas. Lielbritānijā dzīvojošās latvietes LIENES FEODOROVAS vīrs DŽOZEFS ABUDALLA nāk no Jordānijas, ko uzskata par progresīvu musulmaņu valsti.

Arī viņš ik pa brīdim pievienojas mūsu sarunai, aizrautīgi stāstot par savu zemi un tradīcijām, iesmejot par ēģiptiešu draugiem, kuriem šķiet, ka viņa sieva tomēr neģērbjoties tā, kā kārtīga musulmaņa sievai pienāktos. Liene un Džozefs ir precējušies jau gandrīz septiņus gadus, karstasinīgais arābs gluži labi spēj sadzīvot ar atturīgo ziemeļnieci, kuras blondie mati viņam patiesībā patīk, taču arī padara greizsirdīgu. Kā jau patiesi ticīgs musulmanis, viņš nelieto alkoholu un neēd cūkgaļu, lūdzas piecas reizes dienā un regulāri apmeklē mošeju, taču nebūt neprotestē, ka tas jādara vienam, jo musulmaņa sieva drīkst būt kristiete. Tajās retajās reizēs, kad Liene tomēr aiziet vīram līdzi uz mošeju, ap galvu viņa sien lakatu, tāpat vīra dēļ arī pavisam īsi svārki un šortiņi noslēpti skapja tālākajā stūrī, taču tas arī ir viss. – Mēs pieņemam viens otru tādu, kādi esam, – saka Liene, un Džozefs piekrītoši māj ar galvu.

– Kādēļ jums katram savs uzvārds?

Liene: – Īstenībā musulmaņiem nav pieņemts, ka sieva pāriet vīra uzvārdā, lai to nokārtotu, man speciāli no Anglijas ziemeļiem būtu jābrauc uz Londonu pasi mainīt. Mums arī bērnu kopīgu nav, tad kādēļ gan!

– Taču cilvēki maina pat vārdus, pārejot islamā?

Džozefs: – Ja cilvēks pāriet islāmā, viņam nav jāmaina vārds. Kļūstot par musulmani, to neprasa, ja grib, to var darīt, taču tā ir tāda muļķošanās. Tikai vienā gadījumā tam ir jēga, proti, ja ir tradicionāls kristiešu vārds, piemēram, Džordžs vai Džordžīna, tad jā.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Liene neņem viņus visus galvā. Paši nodzērušies un ar plikām pakaļām. Man prieks par tevim…

 2. Jūs Lienīt esat ļoti jauks pāris, paliekat tadi arī turomāk, novēlu Jums visu to labāko, jo dzīvot ir tik skaisti, ja viens otram blakus ir divi mīloši cilvēki, un nav svarīgi kadas tautības, ticības vai ādas krāsas ir vien vai abi no Jums 😉
  Protams atradīsies arī tādi kas rakstīs draņķības, piedod viņiem, viņu tupumu un bezkaunību, jo viņi neapzinas to cik viņi ir nelaimīgi un nožēlojami cilveciņi, ta vieta lai papriecatos par kada laimi viņi drukas noželojamus komentarus par savu dzīvi, tieši ta viņi komentaros atspoguļo savu dzīvi, vinniem pat kauns noradīdīt savu vārdu 😀
  Ar cieņu, pret Lienes ģimeni Irina Stone 😉

 3. Komenteet par cilvekiem kurus nezinaat aiz segvardiem jau nav maksla, pateikt aciis ir jaiemaacaas, jo tad var arii pa seju atraut.
  Madars Bertholds

 4. Pazīstu Lieni personīgi, ļoti sirsnīga un jauka sieviete, ja Jums idioti cits nekas nav ko darīt kā noskaust cita laimi un rakstīt stulbus komentārus, tad labāk nerakstiet neko, jo tas tikai parāda cik Jūs esat bez smadzeniski radījumi!

 5. OH kaadi Latvijas rasisti dzīvo,skauģi un nelabveelji..Kā tik kaadu nograuzt,kā tik ko riebiigu pateikt..Juus palasiet savus komentārus un Padomājiet Kaapeec sievietes dod priekshroku ārzemniekiem.Jo te dzīvo tik skaudiigi,ljauni cilvēki KAA nevienas zemes.

 6. Kārtējā vieglās dzīves meklētāja.

 7. … Bernu nav … gadi nak … cik ilgi, ka daudzas no sim parastam sievietem diaspora atrod, ka nav nekas vairak kopigs .. un izskiras … ?!

  … Tadu versiju un parak daudzu piemeru liecinieks … !!!

 8. Par musulmanietēm dārgu naudu jāmaksā.Latvietes par brīvu.

 9. Nepatīkami un nožēlojami…

 10. Vai LA.LV hakeri uzlauzuši un ielikuši šito?

 11. objektiviātes dēļ vajadzēja aprakstīt arī citus – neveiksmīgos piemērus!

 12. Bālie latvju koklētāji, vārsmotāji un nodzērušies mežstrādnieki šitam arābam nav pretinieki.

  • Bet var arī būt tā. Šitā dāmīte savā dzīvītē ir tik jautri dzīvojusi,kad pat pēdējais dzērājs negribētu ar viņu dzīvot,un kas atliek ? Sapūst arābam pīlītes,un vīrs rokā. Un galvenais Anglijā neviens nezinās kā viņa Latvijā ir dzīvojusi. Tāds variants arī pastāv. Un ir vēl varianti. Bet par tādiem jums pastāstīs organizācija Drošās Mājas.

   • Es loti labi pazistu Lieni,no berna kajas.Vina ir vienkars un jauks cilvecins. Liekat vinai mieru. Nekas slikts taja vinas pagatne nav.Priecajieties, kad kads ar kadu labi dzivo.Ar ko tie musu viriesi labaki.Cik daudziem baznicas vieta ir krogs un gimeni galvenokart velk sieviete.Lai Lienai veicas.

 13. Brīvie latvieši,sevišķi brīvie jaunekļi,brīvā Latvijā ir brīvi no visiem pienākumiem ,tai skaitā pret saviem vecākiem,bērniem, partnerēm,brīvi no pienākuma pret savu tautu un valsti un tajā pašā laikā ir atkarīgi no alkohola,nikotīna,izklaides ko sauc arī par ,,tusēšanos,,.Brīvais tirgus ,kas pārvalda valsti , likvidē grāmatu veikalus, sabiedriskās ēdināšanas vietas ,lai to vietā tirgotu alkoholu.

 14. Vienkārśi pretīgs raksts

 15. Un, ko būs mācīties latviešu meitenēm no šā raksta? Vai tas ir aicinājums arī citām rīkoties tāpat? Atliek tikai nožēlot, ka latviešu meitene neatrada nevienu citu.

 16. Tāpēc arī esmu, strādāju 2 darbos, lai mans abadullis varētu 5 reizes dienā lūgties un 5 reizes dienā vingrot. Mums visas lietas ir saplānots.

 17. Ja Liene ir LATVIETE, tad es esmu ČUKČA …

  • Ja Liene ir latviete vina ir manas sievas masa viņas virs ir ļoti labs cilvēks pazīstu viņu jau kādus 5 gadus un neko sliketu par viņu nevaru teikt ļoti labs un izpalīdzīgs cilvēks nekad neatteiks un vienmēr izpalidzes man prieks par viņiem lai viņiem arī turpmāk iet tik pat labi ka lidz šim .ps beidzat skaust un runāt stulbības 🙂

  • Tu ari esi ČUKČA

 18. Vai saskaņā ar tradīcijām Liene pārcelsies dzīvot pie vīra, vai arī noprecējusi tādu nabagu, kuram nav pat mājas?

  • Viņš tak ir “nabaga bēglis”,kurš ar mokām iekļuvis Eiropā un kurš jau ir ieguvis vienu no apsolītajiem Eiropas labumiem-sievieti.Par māju un mašīnu nav zināms,bet,ka nav jāstrādā (jo nav jau kad)tas ir skaidrs,var lūgties savu Allahu cauru dienu.Tad jau laikam ir noformēts pieklājīgs pabalsts vai arī tiešām tā naivulīte viņu apgādā.

 19. LA arī sākusi reklāmkampaņu….,bet nauda jau nesmirdot?????

  • es tā saprotu,mazliet dīvaini paliek.
   Ja viņiem labi,lai dzīvo laimīgu dzīvi,bet vai Latvijas iedzīvotājiem ir ik ļoti liela vajadzība uzzināt kā Anglijā ( pagaidām) dzīvo aizbraukusī blondīne Feodorova.

 20. Kristiešiem jābūt gataviem uz visa veida cīņu pret islamistiem.

 21. Vai kāda musulmaniete ir kļuvusi latvietim par sievu?

 22. Kārtējā welkomistu propogandas lapele !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+