Mobilā versija
+14.4°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Katram cilvēkam – trīs eņģeļi. Kāds ir to uzdevums un vēstījumi? (16)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock
EŅĢEĻU VĒSTĪJUMI

Eņģeļi sūta mums zīmes dažādos veidos.
• Baltās spalviņas – kad sākam ar Eņgeļiem sadarboties, tās atrodam bieži.
• Rožu smaržas, rozā rožu ziedlapiņas – tas ir Sargeņģeļu zieds.
• Ja uzkrītoši bieži redzam kādu ciparu kombināciju, tas var būt vēstījums. Tos tulkot var palīdzēt Eņģeļu numeroloģija, ko izstrādājusi Amerikā dzīvojošā eņģeļu
terapeite Dorīna Virtjū (Doreen Virtue).
• Vēstījums vidē – ainavā, uzraksts uz plakāta, teikums uz labu laimi uzšķirtā grāmatā.

Maija Kadiķe, Eņģeļu praktiķe un terapeite, sarunājas ar Eņģeļiem, saņem no viņiem vēstījumus, velta lūgšanas un māca arī citiem atjaunot ar tiem kontaktu. Maija to uzskata par veidu, kā Dievs ar viņu sadarbojas, un vārdu eņģelis izjūt un raksta ar lielo burtu. Šajā rakstā to respektējam.

Eņģeļi – tiešā saikne ar Dievu

Cilvēki tos attēlo dažādos veidos, krāsās, ar spārniem un spārniņiem, oreoliem – vieglāk izprast to, ko spējam vizualizēt. Bet – kādi ir viņu uzdevumi cilvēka dzīvē? Eņģeļu terapeite Maija skaidro, ka Eņģeļi – tā ir enerģija, tiešā saikne ar Dievu, kas katram cilvēkam dota, lai varētu būt dievišķā Gaismā. Sargeņģelis parāda to, kādi esam garīgajā pasaulē. Ja Sargeņģeļa enerģiju atpazīstam un sākam ar to sadarboties, Dievam ir lielāka iespēja mūs uzrunāt.

Kā tad notiek šī dievišķā vadība? Maija stāsta, ka Sargeņģelis ar mums sazinās caur tā sauktajām gaišajām maņām – gaišredzību, gaišdzirdību, gaišjūtību, gaišzinību. Šīs maņas var būt atšķirīgi attīstītas – kāds vairāk sajūt, cits vienkārši zina un it kā pa tiešo saņem informāciju, vēl kāds ir redzīgāks, cits – dzirdīgāks.

Jūtīgos Eņģeļi vada vairāk caur sajūtām. Tomēr gaišredzība nav tikai tas, ka sākam redzēt smalko pasauli sev apkārt, bet ka esam atvērti visam, kas ar mums notiek. Dievam viss ir pareizi – tas ir radošs process, katrs pats atrod visharmoniskāko veidu, kā sazināties ar savu Sargeņģeli.

Katram ir kāds dzīves uzdevums, Eņģeļiem ir viņējais – būt ciešā kontaktā ar cilvēku, vadīt viņu pa dvēseles ceļu. Tiem ir arī hierarhija – uzdevumu izpildījušie Eņģeļi var doties uz nākamo attīstības posmu.

Tātad arī Eņģeļiem mijiedarbība ar cilvēku ir ļoti svarīga, akcentē Maija. “Cilvēks ir radoša būtne, nākusi, lai radītu savu dzīvi. Arī Eņģelis ir radošs – viņam visu laiku jāizdomā, kā mūs vadīt, kā mums raidīt signālus,” viņa stāsta. “Protams, ja mēs šīs norādes neuztveram, viņi paliek bezdarbniekos, taču, kad atsākam ar Eņģeļiem sadarboties, viņi ir ļoti pateicīgi un laimīgi, jo var beidzot sākt pildīt savu uzdevumu šeit uz Zemes – rūpēties, vadīt un aizsargāt savu aizbilstamo cilvēku.

Nav tā, ka Eņģelis vienmēr nopietns sēž un vēro, ko mēs darām pareizi, ko – nepareizi. Patiesībā Sargeņģeļa noskaņojums ir atkarīgs no mūsu enerģētikas, un viņa vizuālais tēls un izpausmes ļoti precīzi atspoguļo cilvēku, kuram Eņģelis piesaistīts.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. A par kuru no visiem dieviem ir runa? Krišnu, Mitru, Muhamedu vai Rā? Nevaru izvēlēties – skaitīt pātariņus vai upurēt.

 2. Es domāju,ka tas pēc Bībeles lasītā ir Svētais Gars,kas man palīdz.

 3. Izklausās pēc šizofrēnijas

 4. tiešām labi, bet no kāda pirksta to var izzīst, vai arī cik ir jāizpīpē un galvenais ko ir jāpīpē, lai visi kļūtu par ēnu bruņiniekiem eņģeļu speciālistiem un citādi astrāliem speciālistiem. tiklīdz parādās caurums cilvēku dzīvē tā uzrodas kāds ļeņins kuram ir spējas un iespējas visu zināt un pareģot. wtf dzīvojiet tā kā vēlaties un saskaņā ar apkārtējo dabu izvērtējiet situāciju gan ekonomisko, gan politisko un nevajadzēs domāt par to, ka rīt droši varat braukt uz 160km un Jums par to nekas nebūs, jo tā ir rakstīts zīmēs:) visi eņģeļi un viss pārējais ir tikai un vienīgi Jūsu pašu. neviens cits to nevar paredzēt, vai novērtēt.

 5. galvenais – taisīt no murgiem biznesu

 6. nezinu bet man ari liekas kad man ari ir savs sargengelis jo kad grutnieciba biju tad tas bija loti jutams kad es nesu viena kad soli pie sola kads ir ar mani kopa ik katru brid un sarga mani loti stipri…. ka mazais piedzima ta kaut ka pazuda un mazais man slimoja un atkal paradijas tas sajutas kas grutnieciba… Sakuma vajag ticet pasam sev un uzticeties un milet sevi tads kads tu esi un ieklausities sirdsbalsi un tad sadzirdesi sajutisi kad kads ir kopa ar tevi…. busim pozitivi..

 7. Taisnība jau ir, izlasot sapratu šo to, kāpēc, kas kā notiek. Paldies par rakstu!

 8. Paldies par rakstu, zinu, ka man ir Sargeņģelis un viņš man daudz ir palīdzējis.

 9. Paldies,brīnišķīgs raksts!

 10. Dīvaini,es jau šitādiem stāstiņiem neticu,bet….kaut kas mūsu prātam nesaprotams tomēr laikam ir.
  Kad nomira mana vīra māte,es vairākus gadus jutu sev blakus it kā viņas milzīgu mīlestību,to nekādi nevaru paskaidrot vārdos,bet sajūta tiešām dīvaina.Viņa arī dzīvē bija ļoti mīļa pret mani.

 11. Palasi Maija labak kartigak bībeli, pirms ko tadu murgi rakstīt

 12. kas par fantāzijām, ceru, ka nav daudz ļautiņu, kas tam sviestam tic

 13. ko tā Maija pīpē?es arī gribu.

 14. Dažreiz dīvainā veidā jūtu sev uz kreisā pleca aukstumu, itkā kāds uzliktu roku uz tā.

Draugiem Facebook Twitter Google+