×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2016
Drukāt

Katram gadam un paaudzei ir savs stāsts: Astrologs par dzimšanas gada saistību ar talantu

Foto - LETAFoto - LETA

Šogad 80 gadu jubileju atzīmē vairākas izcilas personības Latvijā kā Raimonds Pauls, Jānis Streičs un Māra Svīre. Cilvēkiem visā Latvijā ir iespēja apmeklēt dažādus pasākumus un sveikt izcilās personības arī klātienē. Dzirdēts plaši izplatītais teiciens, ka 20% ir talants, bet 80% darbs. Vai ietekme uz talantu ir dzimšanas gadam un zvaigžņu stāvoklim? Šo jautājumu uzdevām astrologam un numerologam Kristapam Baņķim. Katram gadam un katrai paaudzei ir savs stāsts, norāda speciālists.

“Kas attiecas uz 1936.gadu, tad tas ir īpašs satiekoties Uguns stihijai un Žurkas gadam. Žurka pēc Austrumu gada ir dzīvnieks, kurš tiecas būt pirmais un labākais, un Uguns stihija to tikai pastiprina. Tādējādi sanāk, ka 1936.gadā dzimušie tiecas būt īpašāki un redzamāki. Tiesa, Raimonds Pauls vēl pamanījies piedzimt Koka Cūkas gadā.

1936.gadā Plutons atradās māsklinieciski jutīgajā Vēža zīmē, bet Saturns tikpat jutīgajā Zivju zīmē. Šie cilvēki nevar neradīt, viņu karmiskais uzdevums ir būt radošiem un ziedot sevi mākslai. Īpaši kino. Jupiters Strēlniekā, savā visspēcīgākajā pozīcijā, tam iedeva to Uguns gada dzirksteli, lielu – pat milzīgu – popularitāti. Sava veida radošie celmlauži mākslā. Un caur caurēm arī praktiķi, kuri māk ne tikai izsapņot mākslu, bet arī to pārvērst naudā vai piesaistīt tam naudu. Tiesa, pašiem būt finansiāli laimīgiem ir grūti, jo Urāns Vērsī visu laiku vēlas atbrīvot no finansēm. Faktiski vienā gadā bija sakrituši daudzi rādītāji, kas apliecina māksliniecisko talantu un daudzos tajā gadā dzimušajos arī iemiesojās.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+