Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
25. decembris, 2014
Drukāt

Katram savu eglīti: kādu izvēlēties un kur novietot, lai ilgāk stāv

egles_3405

Pirms nesam mājās eglīti, jāizdomā, kur to likt, un jāizmēra gan vēlamais augstums, gan platums. Ja griesti ir 2,50 m augsti, pilnīgi pietiek ar 1,7–2 m garu kociņu. Starp citu, šo Ziemassvētku rotu vēlams nolikt tālāk no radiatoriem vai krāsns, lai skujas tik ātri nenobirtu. Pērkot eglīte jāpapurina un ar roku viegli jāpārvelk pretēji skuju augšanas virzienam. Ja kociņš būs sen cirsts, skujas lūzīs.

Bet varbūt šogad iztikt bez mežā augušas eglītes? Interesantas idejas var rast, izejot “Egļu ceļu” Rīgā. Eglītes no dēļiem, briketēm, plastmasas, metāla… Cita par citu oriģinālāka. Protams, dažas ir tik neparastas, ka jābūt vērīgam, lai tajā pazītu egli, un prasmīgam meistaram, lai kaut ko savdabīgu radītu.

 

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+