Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. decembris, 2014
Drukāt

Katram savu eglīti: kādu izvēlēties un kur novietot, lai ilgāk stāv

egles_3405

Pirms nesam mājās eglīti, jāizdomā, kur to likt, un jāizmēra gan vēlamais augstums, gan platums. Ja griesti ir 2,50 m augsti, pilnīgi pietiek ar 1,7–2 m garu kociņu. Starp citu, šo Ziemassvētku rotu vēlams nolikt tālāk no radiatoriem vai krāsns, lai skujas tik ātri nenobirtu. Pērkot eglīte jāpapurina un ar roku viegli jāpārvelk pretēji skuju augšanas virzienam. Ja kociņš būs sen cirsts, skujas lūzīs.

Bet varbūt šogad iztikt bez mežā augušas eglītes? Interesantas idejas var rast, izejot “Egļu ceļu” Rīgā. Eglītes no dēļiem, briketēm, plastmasas, metāla… Cita par citu oriģinālāka. Protams, dažas ir tik neparastas, ka jābūt vērīgam, lai tajā pazītu egli, un prasmīgam meistaram, lai kaut ko savdabīgu radītu.

 

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+