×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Katras beigas ir tikai jauns sākums. Maiju horoskops 9.jūlijam

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vairāk par maiju kalendāru

13 Kib

Šodiena ir laika viļņa pēdējā diena. Līdz ar to nav jau nekur vairs jāskrien. Tā ir tāda pārkārtošanās un sagatavošanās nākamajam ceļojumam.

Sasniegtā saprašana un koferu sakrāmēšana. Mūsu neatlaidība un tiekšanās uz saviem mērķiem ir sasniegusi zināmus panākumus. Mēs vairs nevaram būt tādi, kā pirms tam. Mūsos ir notikusi transformācijas.

Tāpēc dienu ir lietderīgi veltīt, lai pabūtu pie dabas mierā un klusumā, lai iedziļinātos sevī un saprastu, cik daudz mēs esam ieguldījuši, lai ko paveiktu priekš sevis, lai paši sevi saliedētu vienotā veselumā.

Tādā filozofiskā dienā mēs varam arī skaudri atskārst, ka mēs izniekojam mums iedoto laiku un patiesībā esam tajā pašā punktā, kur pirms pāris nedēļām, bet neļaujieties sevis žēlošanai – tieši otrādi, lai šī atziņa ļauj jums saņemties un gūt jaunu atspērienu, jaunu spītu savai attīstībai.

Šodiena ļauj mums iegūt vai nu pilnīgi harmoniju un apmierinātību ar to, ka esam nonākuši paši pie savas īstās būtības, vai arī sāpes un ciešanas, kas lauzīs mūsos mītošos stereotipus un pieņēmumus, kuriem neatlaidīgi cenšamies joprojām sekot.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+