×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. februāris, 2014
Drukāt

Katrine Lukins dziesmas “You Are The Reason” jaunajā videoklipā lūst ledus

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātāja Katrine Lukins ar dziesmu "You Are The Reason" uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases jeb "Dziesmas 2014" otrajā pusfinālā "Palladium" koncertzālē.

18 gadus jaunā Latvijas un Zviedrijas dubultpilsone Katrine Lukins publicē savas Latvijas Eirovīzijas dziesmu finālā iekļuvušās dziesmas “You Are The Reason” videoklipu.

Dziesmas video, savas prakses ietvaros kompānijā “Mikrofona ieraksti”, producējusi RISEBA studente Ieva Jaunzeme, pieaicinot jaunu un daudzsološu režisoru, operatoru un montāžistu Kristapu Bardziņu un operatoru Raivi Razgali. Ar padomu filmēšanas procesā iesaistījies arī pieredzējušais video režisors Artis Dzērve, kurš vajadzīgajā mirklī sniedza nepieciešamo padomu, jo ir strādājis pie Katrines pirmā videoklipa dziesmai “Live Tonight”. Procesu asistēja Diāna Hakova.

Bez Katrines jaunajā video redzami arī abi dziedātājas Eirovīzijas sabiedroti, dziesmas līdzautors un bundzinieks Kārlis Indrišonoks un bundzinieks Mikus Ašnevics, kuri nenobijās no ledus, pakļaujot savus instrumentus nopietnam mitruma pārbaudījumam. Video redzamie suņi ir Aļaskas malamuti un to saimniece Agita Eizenberga noņēmās vaigu sviedros, lai abi mīluļi iejustos lomā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+