Lasītāju viedokļi

Katrs avīzē atrodam ko noderīgu 0

Kāpēc izvēlaties abonēt “Latvijas Avīzi”?

Silva Krauja Iecavas novadā:
 “”Latvijas Avīzi” lasām jau ļoti sen – kopš “Lauku Avīzes” laikiem. Ģimenē vislielākā lasītāja ir mamma, bet “Latvijas Avīzi” lasām arī visi pārējie. Mamma ļoti cītīgi seko politiskajām diskusijām un Voldemāra Krustiņa rakstiem, intervijām. Ārkārtīgi interesē lasītāju atsauksmes un zvanītāju viedokļi. Man pašai vairāk patīk pielikums “Kultūrzīmes”. Kungs sevišķi pievērš uzmanību Egila Līcīša feļetoniem. Visi cītīgi lasām publikācijas par veselību. Katrs “Latvijas Avīzē” atrodam kaut ko sev interesējošu. Mazāk interesējamies par sportu. Priecājamies, ka teju kā Ziemassvētku dāvanu, abonējot avīzi, katru gadu saņemam nākamā gada kalendāru. Tā kā mums ļoti patīk lasītāju lapa, mēs priecātos, ja šo sadaļu vēl paplašinātu vai izvērstu.”

Imants Līgotnis Rīgā:
 “Lasu šo izdevumu jau gadus divdesmit. Patīk tāpēc, ka tajā ir latviskas tēmas un manai ideoloģijai pieņemama redakcionālā politika un nostāja. Esmu Līcīša feļetonu cienītājs. Viņš raksta ļoti asprātīgi. Patīk palasīt par politiskajām tēmām, kā arī saņemt informāciju par aktuālo ekonomikā, kultūrā un citās jomās. “Latvijas Avīze” ir objektīvs informācijas devējs. Esmu lietas kursā par to, kas notiek Latvijā. Avīzi lasu arī, tā teikt, starp rindām. Gribētos tajā vēl vairāk redzēt rakstus un intervijas par latvisku Latviju, latvietību. Būtiski arī publicēt kvalitatīvus vēstures rakstus.”

Rita Langmane Dundagā:
 “Man vīrs “Latvijas Avīzi” lasa jau kopš pašiem pirmsākumiem. Es pati laikrakstam pievērsos pirms sešiem gadiem. Mums tā ir vienīgā avīze un kļuvusi ļoti mīļa. Tajā ir daudzpusīgi temati, labi uzrak­stīts. Pati priecājos par rakstiem, kas saistīti ar dārzu, augiem, ziediem. Mīļas arī kultūras, medicīnas tēmas, interesē, ko domā citi lasītāji. Vīram patīk politika, sports un pielikums “Nedēļa kabatā”. Vasarā “Latvijas Avīze” ir īpaši gaidīta. Pusdienlaikā, kad pastnieks atved pastu, vīram ir teju rituāls – atelpas brīdis vasaras darbu gūzmā, kad apsēsties pavēnī un mierīgi ar baudu palasīt mīļo “Latvijas Avīzi”.”

Lidija Rubule Madonas novadā:
 “”Latvijas Avīzes” abonents esmu jau 25 gadus. Kā lauku cilvēku mani priecē raksti par novadiem un laukiem. Avīzes saturs šķiet ļoti pieņemams un interesants. Patīk krustvārdu mīklas, jo nav pārlieku zinātniskas un, lai atminētu, neesmu spiesta ķerties pie enciklopēdijām, vārdnīcām un citām grāmatām. Vēl ļoti priecājos par “Lata romāna” sēriju. Kultūra un viedokļi ir mani favorīti. Patīk lasīt Andas Līces komentārus, jo viņa māk rakstīt vienkārši, lauku cilvēkam saprotami. “Latvijas Avīzes” kolektīvam novēlu tāda pašā garā turpināt. Rakstīt pēc iespējas vienkāršāk, būt tuvāk cilvēkiem.”

Klaudija Tiltiņa Rīgā:
 “Pret “Latvijas Avīzi” man ir lielas simpātijas. Tai ir ļoti labs un vispusīgs saturs, plaša tematika, jebkura jautājuma objektīvs skaidrojums un nav jūtama nekāda politiskā ietekme. Parasti izvērtēju, vai vēlos lasīt kādu rakstu, bet tas ir atkarīgs no tā, kas ir autors. Es ļoti cienu Moniku Zīli, Voldemāru Krustiņu, tāpēc arī vislabprātāk pievēršos šo autoru publikācijām. “Latvijas Avīzei” vēl vairāk vajadzētu pievērsties novadiem, jo tas padara to atšķirīgu un unikālu no citiem laikrak­stiem. Vispārīgu informāciju var uzzināt daudzviet, bet cilvēki vēlas lasīt reālus cilvēkstāstus, ziņas no novadiem, par saimnieku veiksmes stāstiem provincē un tamlīdzīgām lietām.”

Aivars Innuss Valkā:
 “”Latvijas Avīze” man ir vienkārši mīļa avīze. Atzīšos, pirms desmit gadiem īsu brīdi papildus abonēju arī konkurējošo laikrak­stu, bet, jāsaka godīgi, man tas galīgi negāja pie sirds. Tāpēc paliku uzticīgs “Latvijas Avīzei”. Mani tajā viss apmierina. Vienīgi nelasu feļetonus un nepievēršu uzmanību karikatūrām, jo mani tas vienkārši nesaista. Zinu, ka daudziem šīs slejas patīk, tāpēc neiebilstu, ka tās publicē, taču pats vairāk interesējos par saimniecības lapām un vēstures aprakstiem. Vēsturei jābūt pareizi interpretētai, un to ļoti novērtēju. Novēlu “Latvijas Avīzei” turpināt rakstīt par visu, kas notiek Latvijā un pasaulē. Iespējams, arī lielāku vērību pievērst romānu izvēlei. Par lauksaimniecību droši var rakstīt vairāk.”

Fakti


 Laikraksta “Latvijas Avīze” abonēšana nākamajam gadam turpināsies līdz 20. decembrim.

 Abonējot to vismaz četriem mēnešiem (sākot ar 2014. g. janvāri), dāvanā grāmata “Naudas laiki Latvijā” un 2014. gada kalendārs.

LA.lv