Mobilā versija
-3.7°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
6. aprīlis, 2014
Drukāt

Katrs piektais vīrs ietur diētu pēc sievas komandas (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Divdesmit procenti vīriešu, kas ievēro diētu, uzsākuši to pēc sievas iniciatīvas, kamēr sievietes uz pusi
retāk pakļaujas šādai vīra ierosmei. Viņas tiešām ir kļuvušas daudz pašapzinīgākas!

Tradīcija palikt ēnā vai vēlme izdabāt vīrietim ir pagātne – sievietei vairs nav interesanta padotās loma ģimenē, liecina britu svara terapijas kompānijas “Lighter Life” pētījums.

Tieši sieviešu veselīga dzīvesveida izpratne un pašapziņa ir tā, kas pierauj kājās tās otro pusi – dīvāna deldētāju. Jo vairumam sieviešu (64 %) iedzīvoties liekos kilogramos neļauj pašcieņa, kamēr vīriešiem tā ierunājas daudz retāk (42 %).

Pretēji pieņemtajai loģikai, viņus grūtajam solim notievēt nemotivē pat vēlme uzlabot savu sniegumu gultā – tikai seši procenti aptaujāto atzīst, ka tas varētu likt viņiem saņemties (salīdzinājumam to spēj 16 % sieviešu)! Bet sievietes zina, ko grib, un kā pēc iespējas nemanāmāk un smalkāk panākt savu.

Vairāk par attiecībām – žurnāla “Māksla Mīlēt” aprīļa numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Komandas”? Ko tad tā “sievas komanda” spēlē?

Ciemos pie rastām. Jura Lorenca e-pasts no EtiopijasViena no dīvainākajām reliģijām pasaulē - rastafariānisms. Neparasta arī tāpēc, ka daudzi ikdienā izmanto tās simboliku, par to pat nenojaušot. Piemēram, klausās šīs mācības sekotāja Boba Mārlija dziesmas vai mēģina nēsāt dīvainās matu pinkas- rastas.
Draugiem Facebook Twitter Google+