×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2013
Drukāt

Kauels uzņems filmu par dejojošu suni

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Producents Saimons Kauels uzņems filmu par talantu šova “Britain’s Got Talent” četrkājaino dalībnieku – suni Padsiju. Kauela kompānija “Syco” apvienojusi spēkus ar kinostudiju “Vertigo Films”, kas darbojusies pie tādām filmām kā “StreetDance 3D” (“Ielu dejas 3D”) un “Monsters” (“Briesmoņi”).

Ģimenes filmā tiks attēlots izdomāts Padsija dzīvesstāsts. Tās uzņemšana sāksies pavasarī, un talantu šovu bargais žūrijas loceklis cer, ka tā nonāks kinoteātros Ziemassvētku laikā. Kinolentē filmēsies arī Padsija saimniece un dresētāja Ešlija Batlere.

Ešlija un Padsijs iekaroja popularitāti ar priekšnesumu “Flinstonu” tēmas dziesmas pavadījumā. Pēc veiksmīgas uzstāšanās šovā “Britain’s Got Talant” viņi atkārtoja savu numuru raidījumos “America’s Got Talent” un “The Jay Leno Show”.

Kauels strādā vēl pie vairākiem citiem filmu projektiem, tai skaitā muzikālajām filmām par britu tenoru Polu Potsu un puišu grupu “One Direction”.

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/dv_gOBi8Wpk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+