Kaufmanim 32, Valmiera tuvāk trešajai vietai 0

LBL čempionātā Jānis Kaufmanis guva 32 punktus, BK “Valmiera” aizveda 76:74 uzvaru no Jelgavas un spēra soli tuvāk trešajai vietai regulārās sezonas noslēgumā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Kāda būs Ukraina 5-10 gadus pēc kara? Zelenskis aicina nefantazēt, bet divas lietas viņš apsola

Jelgavā laukuma saimnieki uzvarēja trīs no četrām ceturtdaļām, tomēr ar to nebija pietiekami, lai pirmno reizi sezonā apspēlētu valmieriešus. Vidzemnieki otrā puslaika sākumā sarīkoja 30:6 ofensīvu, trešo ceturtdaļu uzvarēja ar 31:13 un šajos brīžos spēles ritējumu pavērsa uz savu pusi. Lieliska diena izdevās Jānim Kaufmanim, kurš jelgavnieku grozā sameta sešus tālmetienus, guva 32 punktus un izcīnīja 11 atlēkušas bumbās. Pārsvars zem groziem, kur tika izcīnīts par 15 bumbām vairāk, ir viens no galvenajiem vidzemnieku uzvaras stūrakmeņiem.

BK “Valmiera” regulārasjā sezonā atlikusi vēl viena spēle Liepājā. Lai gan”Barons kvartālam” ir par vienu zaudējumu mazāk, valmieriešu izredzes uz trešo vietu ir itin labas, jo baroniem vēl jāspēlē pret “VEF Rīga”. Latvijas čempioni no citiem turnīriem brīvajā aprīlī LBL spēlēs laukumā darbojas ar pilnu jaudu, par ko šodien pārliecinājā Jēkabpilī – 90:63 VEF labā.

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Jēkabpils” – “VEF Rīga” 63:90 (13:31, 27:53, 43:73). Virsis 13, O’Braiens 12+10AB, Hlebovickis 11; Kavaļausks 16, Bertāns 15, Hemiltons 14+11AB.

BK “Jelgava” – BK “Valmiera” 74:76 (21:18, 44:34, 57:65). Mizis 17, Čemberlens 14, Heinzs, Silavs pa 12; Kaufmanis 32+11AB, Bērziņš 16+11AB, Veselovs 11.

Tabulā: 1. “VEF Rīga” 17-1, 2. BK “Ventspils” 14-3, 3. BK Valmiera” 21-12, 4. “Barons kvartāls” 19-11, 5. BK “Jēkabpils” 19-13, 6. “LU” 14-17, 7. BK “Jelgava” 13-18, 8. “Liepāja/Triobet” 13-18, 9. “Jūrmala/Fēnikss” 11-20, 10. BA “Turība” 10-21, 11. U-18 izlase 1-18.

Nākamās spēles: 7. aprīlī BA “Turība” – “Liepāja/Triobet”, “LU” – “Barons kvartāls”, 8. aprīlī “Jūrmala/Fēnikss” – BK “Ventspils”.