Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. maijs, 2014
Drukāt

Kauguru pludmalē izskalots vīrieša līķis

LETALETA

Vakar Kauguru pludmalē izskalots aptuveni 30 gadus veca vīrieša līķis, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Bukša sacīja, ka vīrieti atraduši garāmgājēji, kuri aizsteigušies uz netālu esošo NMPD brigāžu punktu pēc palīdzības. Mediķi atskrējuši uz jūras krastu, bet vīrietim vairs nav bijis iespējams palīdzēt.

Valsts policijas preses pārstāve Ance Rozīte pastāstīja, ka bojāgājušais dzimis 1986.gadā un policijā sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Ārēju vardarbīgas nāves pazīmju vīrietim nebija. Viņš atrasts tajā pludmales daļā, kur parasti nodarbojas ar vindsērfingu, līdz ar to likumsargi pieļauj, ka vīrietis nodarbojies ar šo sporta veidu.

Citviet Rīgas reģionā saņemts izsaukums pie 32 gadus veca vīrieša, kurš alkohola reibumā ilgi nogulējis uz ielas, gūstot ķermeņa atdzišanu. Līdzīgos apstākļos atrasts arī kāds 27 gadus vecs vīrietis, bet viņam konstatēta arī galvas trauma.

Latgalē palīdzība sniegta 30 gadus vecai sievietei, kura apdedzinājusi elpceļus un saindējusies, mazgājot izlietni. Viņa mazgāšanai izmantojusi hlora šķīdumu kopā ar vēl kādu līdzekli, un tā rezultātā radušies indīgi izgarojumi.

Savukārt Zemgalē slimnīcā nogādāts 20 gadus vecs jaunietis, kuram kļuvis slikti pēc augu maisījumu smēķēšanas un alkohola lietošanas. Viņš nav atpazinis tuviniekus, kļuvis agresīvs un piedzīvojis halucinācijas.

Kā ziņots, kopumā NMPD vakar saņēmis 1049 izsaukumus, no kuriem 152 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+