×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
11. jūlijs, 2017
Drukāt

Kauņā un Viļņā pēc spēcīgām lietusgāzēm applūdušas ielas, lauzti koki (1)

Viļņa 11.jūlijā pēc lietusgāzēm. BNS fotoViļņa 11.jūlijā pēc lietusgāzēm. BNS foto

Kauņā otrdienas pēcpusdienā pēc spēcīgām lietusgāzēm applūdušas ielas, arī nesen rekonstruētā Laisves aleja. Vēlāk lietavas ar stipru vēju sasniegušas arī Viļņu, kur izgāzti vai nolauzti koki, applūduši un kļuvuši grūti izbraucami atsevišķi ielu posmi un krustojumi, izskaloti lietus kanalizācijas aku vāki.

Paralizēta sabiedriskā transporta kustība gar tirdzniecības centru “Panorama”, ūdens apņēmis arī pazemes autostāvvietu, tur nedarbojas lifti un stāvvietai var piekļūt tikai brišus.

Portālu lasītāju iesūtītajās fotogrāfijās redzams, ka atsevišķās vietās vieglajiem automobiļiem ūdens sniedzas teju līdz logiem.

Kā pastāstījis Viļņas pašvaldības satiksmes uzņēmuma “Susisiekimo paslaugos” preses pārstāvis Toms Šuškus, satiksme traucēta arī citviet pilsētā, vietumis izveidojušies sastrēgumi, vienā Viļņas rajonā uz laiku bijusi pārtraukta trolejbusu satiksme, jo kontakttīklam bija uzkritis nolūzis koka zars, bet avārijas dienests problēmu jau novērsis.

Kā ziņots, jūnija beigās ceturtdaļgadsimta laikā spēcīgākās lietusgāzes Lietuvas galvaspilsētā applūdināja daudzas ielas, vietumis izskalojot segumu, izraisīja kanalizācijas avāriju, bet nogāzēs gar nesen atklāto Rietumu apvedceļu izveidojās noslīdeņi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+