Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Kaunoties ģimenei stāstīt par lombardā ieķīlāto telefonu, vīrietis izliekas, ka ir apzagts (2)

telefona_zaglis_stock

Kaunoties ģimenei stāstīt par lombardā ieķīlāto telefonu, kāds vīrietis policijas darbiniekiem melojis, ka ir apzagts, informēja Valsts policijā (VP).

Pagājušā gada nogalē pie likumsargiem vērsās kāds jauns vīrietis, kurš apgalvoja, ka ir aplaupīts. Viņš stāstīja, ka Iļģuciemā uz ielas pie viņa pienākuši divi nepazīstami vīrieši un nolaupījuši mobilo telefonu un maku ar naudu. VP sāka kriminālprocesu par laupīšanu. Izmeklēšanas laikā likumsargi pamanīja vairākas pretrunas. Policistiem radās pamatotas aizdomas, ka vīrietis šo stāstu ir izdomājis.

Pirmdien, 13.jūnijā, likumsargi aizturēja 1983.gadā dzimušo vīrieti viņa dzīvesvietā. Aizturētais atzina, ka iepriekš tiešām sniedzis nepatiesu liecību. Viņš pastāstīja, ka savu mobilo telefonu esot pārdevis lombardā, bet naudu iztērējis alkoholiskajos dzērienos. Ņemot vērā, ka viņam bijis kauns par notikušo izstāstīt ģimenei, viņš izdomājis stāstu par laupīšanu.

Patlaban kriminālprocess par laupīšanu ir izbeigts, taču 1983.gadā dzimušajam vīrietim nāksies atbildēt par apzināti nepatiesas liecības sniegšanu. Par šādu likumpārkāpumu Krimināllikumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. a nebija kauns teikt, ka aplaupīts kā tāds lohs?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+