×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Kaupuža šovasar pasniegs horeogrāfiju ASV jauniešiem (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pazīstamā horeogrāfe Regīna Kaupuža šovasar devusies uz Steitsboro (ASV), kur darbosies kā pasniedzēja Eiverita centra (Averitt Centre) Jaunatnes baleta vasaras intensīvajā programmā, raksta laikraksts “Statesboro Herald”.

Vasaras skola sākas šodien un turpināsies līdz 24. jūlijam.

Laikraksts pieskaras Kaupužas radošajai biogrāfijai, uzsverot, ka vairāki viņas skolnieki kļuvuši par vadošajiem Eiropas baleta trupu solistiem. Steitsboro Kaupuža pievērsīsies klasiskā baleta variācijām un dalīsies pieredzē arī ar reģionālo baletskolu pasniedzējiem un dejas entuziastiem.

22. jūlijā plkst. 18 vasaras skolas dalībnieki un pasniedzēji uzstāsies Steitsboro Whitaker Black Box Theater.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pašās beigās ļoti precīzi tiek pateikts kāds trāpīgs salīdzinājums par visai paseniem laikiem, kad Amerikā un citur ieradās kristiešu misionāri, kur vietējie tiem saka tā: “Kad jūs ieradāties, jums rokās bija Bībele, bet mums sava zeme. Mēs aizvērām acis lai iztēlotos to labo un skaisto, ko sludinājāt, un, kad tās atkal atvērām, tad attapāmies, ka mums rokās nu ir Bībele, bet jums – mūsu zeme.”
    Tieši tas pats sakāms par Eiropas Savienības projektu un visu to “skaisto” liberālo lažu, kurai pakaļ skrienot ar pārlaimīgām, sajūsminātām sejām, attopamies, ka arī mūsu rokās ir palikuši tikai pliki solījumi un glancēti propagandas prospektiņi, bet finanšu mafijas rokās – mūsu valsts resursi, īpašumi un zeme.

Draugiem Facebook Twitter Google+