Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. septembris, 2016
Drukāt

Kautiņa laikā sievietes dēļ gūst nāvīgas traumas

Valsts policijaValsts policija

Kāpņu telpā Rīgā, Ilģuciemā piekauts vīrietis, kurš no gūtajiem ievainojumiem nomira, vēsta Valsts policija.

9.septembrī no kādas mājas iedzīvotāja Iļģuciemā tika saņemta informācija par to, ka mājas kāpņutelpā atrasts cilvēka līķis. Likumsargi, izbraucot uz notikuma vietu, konstatēja, ka cietušais ir aptuveni 40 gadus vecs vīrietis, kam ir vardarbīgas nāves pazīmes.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, trešdien, 14.septembrī, tika atrasts un aizturēts iespējamais noziedznieks, 1966.gadā dzimis vīrietis, kurš jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā.

Aizturētais skaidroja, ka viņš ir aizstāvējis sievieti, jo viņas vīrs esot izturējies pret viņu necienīgi. Tādēļ ir uzsācis kautiņu un nodarījis miesas bojājumus cietušajam. Pēc kautiņa cietušais vīrietis vēl esot bijis dzīvs.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+