Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

Kautiņa laikā sievietes dēļ gūst nāvīgas traumas

Valsts policijaValsts policija

Kāpņu telpā Rīgā, Ilģuciemā piekauts vīrietis, kurš no gūtajiem ievainojumiem nomira, vēsta Valsts policija.

9.septembrī no kādas mājas iedzīvotāja Iļģuciemā tika saņemta informācija par to, ka mājas kāpņutelpā atrasts cilvēka līķis. Likumsargi, izbraucot uz notikuma vietu, konstatēja, ka cietušais ir aptuveni 40 gadus vecs vīrietis, kam ir vardarbīgas nāves pazīmes.

Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, trešdien, 14.septembrī, tika atrasts un aizturēts iespējamais noziedznieks, 1966.gadā dzimis vīrietis, kurš jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā.

Aizturētais skaidroja, ka viņš ir aizstāvējis sievieti, jo viņas vīrs esot izturējies pret viņu necienīgi. Tādēļ ir uzsācis kautiņu un nodarījis miesas bojājumus cietušajam. Pēc kautiņa cietušais vīrietis vēl esot bijis dzīvs.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (3)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+