×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
8. februāris, 2017
Drukāt

Kautiņš mani pārsteidza – Hārtlija laiki Latvijas hokejā sākas uz azartiska viļņa (video, foto) (1)

Latvijas hokeja izlases treniņš "Volvo" ledus hallē.Latvijas hokeja izlases treniņš "Volvo" ledus hallē.

Latvijas hokeja izlase trešdien aizvadīja pirmo treniņu jaunā galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā. Precizitāte, azarts un emocijas – tā var raksturot viņa laiku sākumu.

Jau pašā treniņa sākumā cimdus nometa un izkāvās aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Juris Upītis. Abi 1991. gadā dzimuši hokejisti un draugi, kopā spēlējuši jauniešu un junioru izlasēs. “Tās ir emocijas, pirmais treniņš un visi grib sevi pierādīt,” tā incidentu skaidroja Juris. Nekāda konflikta abu starpā nav, pēc notikušā viņi turpināja strādāt.

Bobs Hārtlijs vēlāk pasmējās, ka Viesturs Koziols latviešu tautu raksturoja kā draudzīgu, bet jau pēc piecām treniņu minūtēm spēlētāji izplūcās. Viņš to neesot gaidījis, taču hokejā tā notiek un tas tikai liecina par spēlētāju aizrautību. Hārtlijam ļoti svarīgas ir detaļas, tāpēc ļoti bieži kāds iesāktais vingrinājums tika apturēts – lai sāktu no sākuma un izpildītu precīzi tā, kā vajag.

Kanādietis ir ļoti komunikabls un pozitīvs, preses konferencē sasveicinājās latviski un sacīja: es esmu priecīgs būt Latvijā. Pēc tam visiem mediju pārstāvjiem paspieda roku. Viņš grib, lai Latvijas izlase būtu kā viena ģimene un – veidot atmosfēru tiešām māk.

Šoreiz nometnē nebūs Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa, kuru Ņižņijnovgorodas “Torpedo” nelabprāt gribēja atbrīvot un nolemts nākt klubam pretī. Šodien treniņā personīgu iemeslu dēļ nepiedalījās Guntis Galviņš, bet rīt viņš būšot klāt. Šajā četru dienu treniņnometnē izlasei spēļu nebūs, bet gatavošanās pasaules čempionātam atsāksies 6. martā.

Hārtlijam viens no asistentiem būs Artis Ābols, “Volvo” hallē treniņu vēroja arī Sandis Ozoliņš, bet pagaidām netiek ziņots, ka viņam izlasē būs kāds oficiāls amats. Tiesa, Ozo ar savu bijušo treneri Hārtliju tagad komunicē daudz un tas nebūtu pārsteigums.

Sestdienas treniņu aicināti apmeklēt arī līdzjutēji – Hārtlijam būs mikrofons un ikviens varēs dzirdēt viņa norādes komandai. Tas būs interesanti!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izdzīt tos lielībniekus kaušļus.

Draugiem Facebook Twitter Google+