×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. aprīlis, 2012
Drukāt

Kažociņš nomakšķerējis, kurai Kņopienei “Volga”

nauda_leta8

Neraugoties uz mūsu politisko organizāciju dižciltību, kolīdz runa ir par finansējumu, tā darījumi kļūst spokaini, bet izvēlētās manieres līdzekļu piesaistīšanai – vulgāras.

 

Neviens lasītājs nešaubās, ka partijas nesmādētu nedz eiro, nedz dolārus, ņemtu kā no Šveices bankām, tā apslēpto mantu, ieskaitītu kontā mazas krusttēvu dāvaniņas no Sicīlijas vai Čikāgas un pat pukotos, ka reihsmarkas vairs nav apgrozībā. Lai gan likums liedz iekasēt no svešām valstīm, ko tur daudz var padarīt, ka visa Latvija dzīvo ar Ņujorkas ebreju aizdevumu. Tāpēc nebūt ne pārsteidzoši, kā – Kņopienei “Volga”! – izskanēja Kažociņa kunga paziņotais, ka SAB izliktā slazdā iekritusi kāda vējgrābsle partija, kura 11. Saeimas vēlēšanās “dzērusi no aizliegta avota” un tad pa braslu iekļuvusi parlamentā. Vēl tikai KNAB uzduršot gardo kumosiņu uz dakšiņas un pacepināšot, un saukšot vārdā, kuri, maitas, tie bija. Tā kā izstādē piedalās tikvien kā piecas partijas, no SAB direktora pusvārdiem politikas vērotājiem, kuri skaita kā skopulis viesu apēstos kumosus pie galda, negribējās tālu ošņāties un dzīt pēdas – Urbanovičs esot vainīgais! Ja “Saskaņas centram” slēgti sadarbības līgumi ar Putina partiju un Ķīnas komunistiem, vai nu liels pārkāpums, ja kāds rublēns, kāda ĶTR juaņa pārceļotu no jūsējā maciņa mūsējā.

 

Taču, lai spīdzināts, “SC” līderis nepadevās, ka kritis kārdinājumā – no svešzemju timpām nebarojamies, pat ar poļu zlotiem ne, “Saskaņa” nekad nav izmantojusi ārvalstu finansējumu! Urbanovičs ir svēts vīrs, saņēmis divtik vairāk krustiņu nekā jebkurš politiķis. Rēzeknieša vārdam var ticēt. Jārok tālāk, par kuru ir neglaimojošās ziņas.

 

Ja būtu kaut mazākās aizdomas, kritiskā prese nekavētos norādīt, ka Zatlera partija ir kontaktējusi ar Sjerraleoni un pārtikusi no asiņainajiem dimantiem vai, maskojusies ar sarkanā krusta zīmi, izlaupījusi palīdzības fondu etiopiešu bērnu dzirdīšanai ar ūdeni. Taču es lasīju ZRP atskaiti, revīzija apstiprina, ka tā ir santīmu mednieku partija, kongresa viesus nepacienāja ne ar smalkmaizēm, ne pīrādziņiem. Ka pretlikumīgi ņēmuši – nekas neliecina no nacionāļu puses, kuri uz vēlēšanām trūcības dēļ bija zemāki par zāli, klusāki par ūdeni. Baumo, ka uz čečenu naudas turoties NA konstrukcija – bet kur tā nauda ir! ZZS ir viscaur nevainības etalons un alibi, jo viņiem visa nauda hūtē. Tie nestaigā apkārt lūgdamies ne ar kepku, ne ar cilinderi vai katliņu izstieptā rokā. Tikpat neticami, ka jele grasi zemnieciņiem atmetuši kolēģi amerikāņu fermeri vai no Ēģiptes fellahu brālīgās organizācijas. Nav domājams, ka zemnieku melnā Ilona kaulējusi no kohēzijas naudām un tiešmaksājumiem. Neatminamo mīklu šķetinot, Kažociņa uzdoto toni “to tik zina es un viņš, un vēl mēnestiņš” līdzi dziedot, nonākam pie labi ģērbtās, kā ķeizars apkoptās un bagātās “Vienotības” famīlijas. Ahā, putniņi, iekritāt! Mantīgā Igaunija palīdzēja uz vēlēšanām, kad Ansips vilināja – balsojiet par Dombrovski!, un cik jūsējo algoti un Sorosa tīklos iepinušies! Tā Kažociņš nomakšķerējis, kurai Kņopienei “Volga”, labi gan, ka dienesti nav akli kā kurmji, redz tālu kā ērgļi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+