×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Kažoka ap VID ģenerāldirektora amatu notiekošos raksturo kā “paranojas pilnu haosu” (13)

Foto-LETAFoto-LETA

Politoloģe Iveta Kažoka.

“To, kas ir noticis starp partijām Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora apstiprināšanas kontekstā, savādāk kā par paranojas pilnu haosu ir grūti raksturot, process tik ātri un absolūti degradējās tik īsā laikā,” tā raidījumam “LNT Ziņas” komentēja politoloģe Iveta Kažoka.

Pēc viņas vērtējuma, VID ģenerāldirektora virzīšanas process ir bijis Latvijas sliktākajās tradīcijās – nepārdomāts, tāds, kas izsauc pret sevi pārspīlētu reakciju.

“Saprotu, kāpēc [Valsts vides dienesta vadītāja, līdzšinējā VID ģenerāldirektora amata kandidēta Inga] Koļegovas kundze jutās neomulīgi, jo izvirzīta publiskai saplosīšanai. Man izskatās, ka tas pretspiediens pret viņas apstiprināšanu amatā būs izrādījies pārāk liels, bet, vai šīs kandidatūras atsaukšana kopumā nāks par labu sabiedrībai un VID vai nē, parādīs, kādi būs turpmākie valdības soļi,” uzskata Kažoka.

Viņa domā, ka Koļegovu valdība otrdien būtu iecēlusi VID vadītāja amatā, jo šobrīd vēl nav atrasts tikpat spēcīgs cits profesionālis.

Kažoka arī atzīst, ka Koļegova acīmredzot salūzusi politiskā spiediena un toksiskās informatīvās telpas dēļ. Galvenokārt iemesls tam ir necaurskatāmais veids, kā kandidātus vispār izraugās ļoti augstiem valsts amatiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tik pat ātri līdz demagoģijai degradējās arī Veselības ministres prezentētie veselības obligātās apdrošināšanas modeļi.

 2. Tagad Sorosa apkalpojošais personāls tēlo, ka nav pret Koļegovu. Vēl pirms nedēļas cits no bariņa – GuntisBojārs no LTV – tik kategoriski LR deklarēja, ka Koļegova nederot un ne nekāda gadījumā. Un pārējie sorosisti tāpat līdzi vienā korī.
  Paši noēda tagad tēlo ka bērnudārzs.. Smieklīgi viņi paliek jo talāk jo vairāk.

 3. Un ko šī Džordža Sorosa uzpirkta sieviete, kas tēlo mums speciālisti, saka par masu imigrācijas drudzi no Tuvajiem Austrumiem un afrikas tik “lieliskajā” veidojumā EUrosavienība?
  Paranojas pilns haoss.. lielisks apzīmējums, vaine? riebjas skatīties uz šitādiem nopirktiem sveštautu un svešzemju miljardieru intereses sludinošiem papagaiļiem.

  • Ja vēl šada maizes pelnīsanqa neietvertu savas tautas nodevību, ta būtu vienkārsi peļņa un darbs par algu. Sajā gadījumā tā ir pilnīga morāla degradācija. Savu tautu nodod par naudiņam tikai morāli kropļi.

 4. sitas mulis prasas pec vafeles

 5. “To, kas ir noticis starp partijām Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora apstiprināšanas kontekstā, savādāk kā par paranojas pilnu haosu ir grūti raksturot, process tik ātri un absolūti degradējās tik īsā laikā,” tā raidījumam “LNT Ziņas” komentēja politoloģe Iveta Kažoka.
  ———————————–
  Kur tik …vēlu pamodāties(!!!) ar savu pārgudrību, a?
  Jau 2 nedēļas notiek karstas debates…
  Ko ta klusējāt, kad Koļegova bija gatava būt VID amatā?
  Kad nu atteicās(!!!) beidzot izlīdāt no miskastes?

 6. Notiekošais VID UN KNAB ir šizofrēnisks murgs daudzu gadu garumā un nav jau nekāds brīnums,jo ir pērkama saeima ,bezizmēra ,,demokrātija,, nav ne valsts prezidenta ne premjera ,bet tikai šo amatu izstrādājums.

 7. katrs jau var dainot, kā patīk, bet būtība ir tikai un vienīgi grūstīšanās pie siles, šoreiz nedaudz pazaudējot ierasto savaldību

 8. LA, vai jūs kādreiz domajat arī? Atbildēt

  Vienreizēji! … sevi par konservatīvu uzskatoša plašsaziņa, proti – LA, vārdu dod liberālisma/indivuālisma misionāriem! vienreizēji! Vai jūs maināt orientāciju? Vai kompas nestrādā?

  • Atļaujiet aizstāvēt laikrakstu. Tas nebūt nav pirmais rindā, kurš būtu jānoliek. Bet būtu interesanti uzzināt, kādā veidā tiek uzspiesta redakcijām minimālā nodeva “”partijai un ļeņinam””:P. Citējot tadas kažokas, dodot tribīni Gordonam..

 9. “Siļķe kažokā” – lieliska uzkoda 4.maija republikas ikdienā, ko jau ceturtdaļgadsimtu var raksturot kā “paranojas pilnu haosu”. Priekā, tautieši!

  • sociālisms, kapitālisms, liberālisms? Atbildēt

   Cepur’ nost! Nez vai iespējams precīzāk raksturot otrajā brīvvalstī pastāvošo politisko SISTĒMU …

 10. Kažoka, Kažoka, es par Jums biju labākās domās!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+