×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
31. augusts, 2012
Drukāt

Kažokas jaunkundze kā kalendāra meitene un citas

Foto - LETAFoto - LETA

Par laimes lutekļiem bieži vien saka, ka stipro trumpi izvilkuši tad, kad gadījušies īstajā laikā pareizajā vietā. Taču šonedēļ trīs ievērojamas sabiedrības dāmas, kuras pelnījušas to pašu cieņu, ko bitītes rožu dārziņā, gluži nepamatoti saņēmušas mežoņu svilpienus un zviedzienus, itin kā tikai par to, ka atradušās nepiemērotā laikā un nepareizā vietā.

 

 

Papriekš ārzemju lektora vēsturnieka Starikova nodarbībā kā klausītāja tika notverta piemīlīgā jaukā būtne Sudrabas kundze. Tūlīt pa stūriem nošņācās – kas topošajai politiķei būtu meklējams pretvalstiskas, svešas ideoloģijas sapulcē! Pirmkārt, valsts kontroliere deva skaidrojumu, ka vēlējusies – kā arvien – visu uzzināt no pirmavotiem, bet, otrkārt, tālu izslavēts šīs krietnās sievietes apzinīgums un punktīgums. Viņa pieklājīgi atsaucas visiem ielūgumiem, kādi vien iekrīt pasta kastītē, vai tas būtu briļļu veikala sludinājums atnākt iepazīties ar jauno aceņu kolekciju, vai uzaicinājums uz Jehovas liecinieku pasākumu “sagaidīsim pasaules galu kopā š. g. zeptemberī”. Otrā dāma, kuras iznāciens izpelnījās mēģinājumus riet, ņaudēt, džinkstēt un svilpt, bija pazīstamā Sorosa fonda eksperte Kažokas jaunkundze, kura vakaram kopā ar TV “Panorāmu” šoreiz izvēlējās kalendāra meitenes tēlu. Politologi nereti paspilgtina stāstījumu, lai pareizā leņķī radītu augstāku ticamības pakāpi. Kamēr Kažoka kaut ko stāstīja ekrānā, vecāki steidzās padzīt ārpus godu istabas no laimes hormona serotonīna pieplūdes sajūsmā trīcošus pusaudžus, jo neba ik vakaru ziņu raidījumā uzstājas izģērbušās viešņas, kuras ekspertīzi drosmīgi sniedz, nule iznākušas no vannas istabas un aptinušās tikai ar frotē dvielīti. Par attaisnojumu Kolāta kungam jāatzīmē, ka tobrīd stūrītī brīdinoši iedegās ļaunu vēstošais melnais punktiņš un baiļu sajūtu izraisošā XXL zīme, diemžēl nākamajā dienā internetā aplūkošanai tika izkarināts šis pats pikantais mājas video bezmaksas aplūkošanai.

 

Zināms, ka meļus nosper zibens, bet kādiem lāzeriem dedzina ļautiņus, kam trūkst smalkjūtības un takta, kuriem ir slikta gaume vai audzināšana, bail pat iedomāties. Kā trešā augstdzimusī daiļā dzimuma pārstāve savu odžu indes tiesu, Jūdasu svilpienu devu aizvakar bija spiesta saņemt Āboltiņas kundze.

 

Pēc skaistas uzvaras hokeja laukumā mūsu puiši elsoja, arēnā ieradusies Solvita, vizēdama parastajā grācijā, gribēja tos sveikt poēzijā un pasniegt sudrabaino kausu, bet tā vietā, lai iekliegtos – Sarauj, Āboltiņa! – neaudzinātie lamzaki tribīnēs ālējās atspērušies. Itin kā politiķiem nebūtu vieta hokeja mačā, itin kā viņi drīkstētu apmeklēt tikai profesijai radniecīgo disciplīnu kārtslēkšanas vai barjerskriešanas sacīkstes. Par to nekulturālību un ceremonijas izjaukšanu jāpiespriež divu minūšu sods par spēli ar augstu paceltu nūju un noraidījumu līdz spēles beigām! Vajag taču saprast, ka zaķiem citā vietā uzsvilpj, nevis stadionā!

Veselīgo vīriešu koalīcijai jāsteidz ar mierinājuma vārdiem un glāstiem svilpienu šņācienu turbulencē iekļuvušajām un emocionāli cietušajām dāmām. Viņas – lai parāda pigu zvaigātājiem. Kaut trim netaisni aizskartajām pašām piemistu burves Kirkes spējas pārvērst ļūļākus nekrietneļus par veprīšiem! Ar nepacietību jāgaida un, lūdzu, dariet zināmu, kad kuras ziņas atkal krāšņos pētniece Kažokjaunkundze, vai būs ekstraizlaidums?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+