×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
8. novembris, 2016
Drukāt

Pēc pusotra gada attiecībām apprecējies Latvijas bagātākais vīrietis

Foto - Instagram, LETAFoto - Instagram, LETA

Oktobra pirmajā dienā Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas Romas katoļu baznīcā viens otram “jā” vārdu teikuši Latvijas bagātākais vīrietis – “ABLV Bank” padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs (42) un bijusī žurnāla “Cosmopolitan” galvenā redaktore un DJ Santa Kristiāna Zāmuele (39), kura pēdējā laikā pievērsusies vīna biznesam un savam mediju zīmolam.

Kā vēsta žurnāls “Privāta Dzīve”, par abu attiecību nopietnību liecinājis arī fakts, ka gada sākumā abi iekārtojušies uz dzīvi basketbola kluba “Ventspils” galvenā trenera Kārļa Muižnieka kādreizējā privātmājā Mežaparkā, kas pērn par 1,23 miljoniem tika pārdota. Pēc kāzām abi laulātie noslēguši laulības līgumu, kas nosaka visas mantas šķirtību.

Santa ir divu meitu māmiņa, savukārt Fiļs ir četru bērnu – trīs meitu un dēla tēvs. Savulaik Santa Kristiāna Zāmuele žurnālam “OK” intervijā atklājusi, ka viena no galvenajām īpašībām, ko vīrietī meklē ir pašpietiekamība. “Man ir svarīgi, lai vīrietis ir aizņemts ar sevi. Es nevarētu būt kopā ar vīrieti, kuram esmu visa viņa dzīve, kuram nav savu interešu. Tādas attiecības man negribētos. Mani pievelk stipri, harizmātiski vīrieši ar personību, ar savu viedokli un interesēm, kuriem sieviete ir mūza, nevis māte, ēdiena gatavotāja, gultas partnere vai vienkārši izklaidētāja.”

A quick stopover in my city – Riga ❤️ #homesweethome #sommelierlifestyle #happygirl

A photo posted by Rockstar (@santazamuele) on

London, you are spoiling me ??? #champagnelover #whitedress #krug #krugmoment #sommelierlifestyle #wheninlondon #connaught

A photo posted by Rockstar (@santazamuele) on

Heat, reds and lots of history in here #winelover #chianti #tuscany #italy #lalama #studytrip

A photo posted by Rockstar (@santazamuele) on

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+