×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Kefīrs plus bietes un mīnus pieci kilogrami nedēļā (7)

Foto - Dievietei.lvFoto - Dievietei.lv

Atsauksme: Garšīgi! Satraucošs efekts! Lēti! Zaudēju 5 kg liekā svara ātri un viegli. Ieteicu savām paziņām. Šī diēta lieliski darbojas tad, kad citas diētas nepalīdz un svars nekustas ne no vietas. Pamēģiniet, jūs to nenožēlosiet!

Šādu, intriģējošu atsauksmi izlasīju vienā no sociālajiem tīkliem. Tā kā esmu liela ”aukstās zupas” fane, mani šī kombinācija – bietes ar kefīru – uzrunāja.

Nolēmu pamēģināt un pie viena padalīties.


Tad nu diētas ”recepte”:

dienā jāizdzer 1-1,5 l kefīra, jāapēd 1 kg vārītu biešu un jāizdzer 1,5 l minerālūdens.

Pirmajā dienā tā arī darīju- izvārīju bietes, sagriezu gabaliņos, ēdu un uzdzēru pa virsu kefīru. Teikšu godīgi – pretīgi! Sapratu, ka tas nav ne tuvu manai mīļajai zupai. Sapratu, ka es šo diētu neizturēšu.

Iedarbināju fantāziju un veicu eksperimentu – sablenderēju bietes kopā ar kefīru, iegūstot skaistu un garšīgu kokteili, kuru ar lielāko prieku dzēru visas atlikušās dienas. Protams, neaizmirstot par minerālūdeni.

Es īsti nepieturējos pie konkrētā produktu daudzuma, iespējams, kādu dienu to bija vairāk un citu mazāk, bet gala rezultāts bija pārsteidzošs – es patiešām biju pārsteigta par zaudētajiem kilogramiem.
Es ne brīdi nemocījos ar bada  sajūtu, visas dienas jutos paēdusi.

Protams ar šo biešu kefīra kūri nevajadzētu aizrauties, pilnīgi pietiek ar 4-5 dienām. Bet es noteikti to atkārtošu reizi pa reizei, lai uzturētu sevi, savu augumu un veselību formā.

 

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. dienā ēdienreizēm jābut vismaz 5-6, ne retāk.

  2. 4. dienā drīkst apēst 400 gr. liesu zivi vai gaļu 4ēdienreizēs, nākamās dienas var papildināt ar pāris āboliem un apelsīniem

  3. Jautajumins,vai so dietu ieturot parejas dienas neko nedrikst citu est,tikai so?

  4. Gribeju pajautat,visas tas dienas nedrikst est citu neko tikai dzert so maisijumu?:)))

  5. Nopietni?! Negāzēts?

  6. sveiki tai receptei jadzer klat negazets vai gazets mineraludens

Draugiem Facebook Twitter Google+