Kokteilis
Stilo

Kefīrs un bietes. Mīnus pieci kilogrami nedēļā! 16

Foto – Dievietei.lv

“Atsauksme par šo diētu: Garšīgi! Satraucošs efekts! Lēti! Zaudēju piecus kologramus liekā svara ātri un viegli. Ieteicu savām paziņām, savā pieredzē dalās lasītāja Anna.

Šī diēta lieliski darbojas tad, kad citas diētas nepalīdz un svars nekustas ne no vietas. Pamēģiniet, jūs to nenožēlosiet!

Šādu, intriģējošu atsauksmi izlasīju vienā no sociālajiem tīkliem. Tā kā esmu liela ”aukstās zupas” fane, mani šī kombinācija – bietes ar kefīru – uzrunāja.

Nolēmu pamēģināt un pie viena padalīties.

Tad nu diētas ”recepte”:

Dienā jāizdzer 1-1,5 l kefīra, jāapēd 1 kg vārītu biešu un jāizdzer 1,5 l minerālūdens.

Pirmajā dienā tā arī darīju – izvārīju bietes, sagriezu gabaliņos, ēdu un uzdzēru pa virsu kefīru. Teikšu godīgi – pretīgi! Sapratu, ka tas nav ne tuvu manai mīļajai zupai. Sapratu, ka es šo diētu neizturēšu.

Iedarbināju fantāziju un veicu eksperimentu – sablendēju bietes kopā ar kefīru, iegūstot skaistu un garšīgu kokteili, kuru ar lielāko prieku dzēru visas atlikušās dienas. Protams, neaizmirstot par minerālūdeni.

Es īsti nepieturējos pie konkrētā produktu daudzuma, iespējams, kādu dienu to bija vairāk un citu mazāk, bet gala rezultāts bija pārsteidzošs – es patiešām biju pārsteigta par zaudētajiem kilogramiem.

Es ne brīdi nemocījos ar bada sajūtu, visas dienas jutos paēdusi.

Protams ar šo biešu kefīra kūri nevajadzētu aizrauties, pilnīgi pietiek ar 4-5 dienām. Bet es noteikti to atkārtošu reizi pa reizei, lai uzturētu sevi, savu augumu un veselību formā.

dieviete2

Saistītie raksti
LA.lv