×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. februāris, 2015
Drukāt

Ķeguma novadā dedzis benzīnvedējs; ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ķeguma novada Birzgales pagastā pirmdien aizdedzies benzīnvedējs, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Transportlīdzeklim degušas divas riepas, taču, lai novērstu uguns izplatību, VUGD speciālisti veikuši arī benzīnvedēja cisternas atdzesēšanu. Kopumā benzīnvedēja cisternā atradušies 27 tūkstoši litru degvielas. Negadījumā neviens nav cietis.

VUGD informē, ka informāciju par notikušo saņēmis plkst.10.31. Transportlīdzeklis atradies uz ceļa Ķ – Jaunjelgava. Riepas benzīnvedējam aizdegušās braukšanas laikā.

Ugunsgrēkos Liepājā un Jelgavā aizvadītajā diennaktī cietuši divi cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Jelgavā, Parka ielā, pirmdien divstāvu dzīvojamā ēkā pirmā stāva dzīvoklī degusi siena un malka divu kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā izglābta 62 gadus veca sieviete, kas bija saindējusies ar degšanas blakusproduktiem. Sieviete hospitalizēta. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.20.54. Kā ugunsgrēka iemesls tiek minēta neuzmanīga apiešanās ar uguni.

Savukārt Liepājā plkst.01.09 saņemts izsaukums uz Slimnīcas ielu, kur degusi dārza māja desmit kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cietis 52 gadus vecs vīrietis, kurš guvis apdegumus. Vīrietis ticis hospitalizēts. Arī šā ugunsgrēka iemesls varētu būt saistīts ar neuzmanīgu apiešanos ar uguni.

Tāpat Liepājā, Pļavu ielā, pirmdien dedzis autoserviss. Liesmas autoservisa pirmajā stāvā bija pārņēmušas platību 136 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā iznīcināta arī vieglā automašīna. VUGD norāda, ka ugunsgrēks, iespējams, izcēlies īssavienojuma rezultātā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUG reaģējis uz 46 notikumiem, no kuriem 27 bijuši saistīt ar ugunsgrēkiem, bet 16 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+