×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. decembris, 2013
Drukāt

Kehris: nelieku galvu ķīlā par Repši, bet gribu dzīvot viņa uzskatu veidotā Latvijā (12)

Foto: LETAFoto: LETA

Biedrības "Latvijas attīstībai" vadītājs Einars Repše (no labās) un "Ekonomistu apvienības 2010" prezidents Ojārs Kehris piedalās partijas "Latvijas attīstībai" dibināšanas pilnsapulcē.

“Ekonomistu apvienības 2010” valdes prezidents Ojārs Kehris šodien partijas “Latvijas attīstībai” dibināšanas pilnsapulcē norādīja, ka nav gatavs likt galvu ķīlā par to, ka tiks īstenota ekspremjera Einara Repšes piedāvātā politika, bet grib, lai viņš un viņa bērni dzīvo ekspremjera uzskatu veidotā Latvijā.

Viņš skaidroja, ka nevar par Repšes un bijušā Latvijas Nacionālās operas vadītāja Andreja Žagara piedāvātās politikas īstenošanu likt galvu ķīlā, jo tā viņam “ir tikai viena”. Taču Kehris vēlas audzināt bērnus tādā Latvijā, kādu to vēlas veidot Repše un Žagars.

Ekspremjers varbūt ir bīstams, jo, ejot politikā pirms vairāk nekā 10 gadiem, Repše “strēbis karstu” un pieļāvis kļūdas. Tagad viņš ir daudz gatavāks valsts darbam nekā tad, kad kā mesija ienāca politikā, akcentēja Kehris.

Kā ziņots, šodien nodibināta partija “Latvijas attīstībai”. Par partijas nodibināšanu nobalsoja 201 cilvēks. Saskaņā ar oficiāli sniegto informāciju uz partijas dibināšanu ieradušās 214 personas.

Partija “Latvijas attīstībai” būs labēji konservatīva partija, kas apvieno profesionālus un pieredzējušus cilvēkus, kam svarīga stabila un ilgstoša ekonomiskā izaugsme Latvijā, uzsver partijas pārstāvji. Partijas mērķis ir iedzīvotāju labklājība.

“Ticam, ka to varam panākt, atbalstot uzņēmīgus cilvēkus un stiprinot Latvijas uzņēmumus – tikai spēcīgi Latvijas uzņēmēji un konkurētspējīgas ražotnes var nodrošināt labi apmaksātas darbavietas. Ir nepieciešama jauna politikas kvalitāte un izpratne – esam par konstruktīvu un racionālu politiku, kas vērsta uz sadarbību,” teikts topošās partijas paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

2012.gada martā tika dibināta biedrība “Latvijas attīstībai” ar mērķi izveidot plašu un autoritatīvu labēju ideju diskusiju platformu, lai izstrādātu priekšlikumus mērķtiecīgai, ilgtspējīgai un dinamiskai Latvijas attīstībai. Biedrības dibināšanā piedalījās ekspremjers Einars Repše, Edgars Jaunups, Dans Titavs, uzņēmēji Olafs Berķis un Valērijs Belokoņs, kā arī citi. Uz biedrības pamata dibinot politisko partiju, paredzēts startēt 2014.gadā plānotajās 12.Saeimas vēlēšanās.

Novembrī par Repšes veidoto partiju uz biedrības “Latvijas attīstībai” pamata gatavību balsot izteica 1% pilsoņu, liecina “Latvijas Faktu” aptaujas rezultāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Jaunups savulaik ar savu falšo muldēšanu izgāza Vienotību pašvaldību vēlēšanās. Cilvēki gluži vienkārši sarāvās, dzirdot Jaunupa tenorsoprānisko falsetu. Tagad droši – šī partija arī aizies pa skuju taku, jo tās vēlēšanas kūrē Jaunups. Vēl viņam cieši blakus šeptmanis Pūce – savas sievas vīrs.

 2. LA rakstot komentārus, tie “neērtās ‘” viwetās pēkšņi pazūd…

 3. Zosaada metaas ieraugot shajaas rindaas OSI, KEHRI un JAUNPUPU….

 4. Repše jau sen ir pārvērties par ākstu. Vai tiešām atradīsies kāds, kas viņu vēl spēj uztvert nopietni? Izņemot, protams, viņa jaundibinātās partijas biedrus, kuri, tāpat kā Repše, mēģinās kārtos savas privātā biznesa problēmas darbojoties politikā. Vai tiešām kāds domā, ka cilvēks, kas savu privāto, tautas saziedoto (gandrīz) miljonu pārvertis par miljonu lielu parādu, kopā ar pārējiem parādniekiem, tādiem, kā operas izputinātājs Žagars, spēs sakartot valsti pilsoņiem izdevīgā veidā?

 5. Kehri – sagribējās Metalurga miljonus? Jāmeklē cits vilciens.

 6. Tas nav valsts attīstībai, bet tikai izblēdīšanai – negribu būt rupjš, bet nākas – lietoto pamperu tirgoņi… Varbūt kāds pirks un tad varēs 4 gadus ostīt…

 7. Vai Tu Liielais Repsi nesaproti,ka tu veic noziedzīgas darbības?

 8. Skatoties TV sižetu,redzot,kas salasījušies,kauns par draugu Uldi. Vai patiesi nav saprotams,ka E.R. maigi sakot ir nožēlojams 19.gs
  romanu blēdis!? Viņam jāatstrādā saņemtā nauda.Būdams nekontrolējams un nekaunīgs cilvēks E.R. var apsolīt leiputriju brīt .Aicinu: uzmanieties no Staļina -Hitlera noziedzniekiem.

 9. …”.Ekonomistu apvienības 2010″ valdes prezidents Ojārs Kehris šodien partijas “Latvijas attīstībai” dibināšanas pilnsapulcē norādīja, ka nav gatavs likt galvu ķīlā par to, ka tiks īstenota ekspremjera Einara Repšes piedāvātā politika, bet grib, lai viņš un viņa bērni dzīvo ekspremjera uzskatu veidotā Latvijā.
  Viņš skaidroja, ka nevar par Repšes un bijušā Latvijas Nacionālās operas vadītāja Andreja Žagara piedāvātās politikas īstenošanu likt galvu ķīlā, jo tā viņam “ir tikai viena”. Taču Kehris vēlas audzināt bērnus tādā Latvijā, kādu to vēlas veidot Repše un Žagars.” šausmas pārņem ,ja iedomājas, ka tādi kehri, bez sava mugurkaula un skaidras domas grib vadīt jau tā līdz kliņķim nolaisto valsti.Jautājums ,kur mēs ejam?

  • Es noteikti nevēlos dzīvot tāda valstī, kurā tik ļoti vēlas dzīvot tādi kā Kehris. Katra gadījumā, es nevienu nepazīstu, kas balsotu par Repši vai Žagaru.

 10. Jā, nu ši partijiņa ir atkal viena pogotāju kompānija pie mūsu politiskajām debesīm…
  Un atkal tie daiļvārdi. Laikam viņi tomēr paši tic, ka mēs ticam?

 11. Kā ieraugu savu vārdabrāli Ojāru Kehri starp partijas jaundibinātājiem, tā kļūst pavisam bailīgi. Katrā ziņā Kehra vadībā dzīvot nepavisam negribētos. Ko tas zēns atkal štuko? Kādas rebes funktierē? Uzskatot šos zēnus, nāk virsū liels riebums. Vai Latvijas valsts to ir pelnījusi? Šeptmaņus valsts vadībā?

Draugiem Facebook Twitter Google+