Sports
Basketbols

Keita Blanšeta vēro “Knicks” spēli un joko par Porziņģi (video) 16

Populārā austrāliešu aktrise Keita Blanšeta televīzijas šovā pastāstīja par Ņujorkas “Knicks” spēles apmeklējumu un pajokoja par basketbola noteikumiem saistībā ar latviešu talantu Kristapu Porziņģi.

“Mans dēls ir liels “Knicks” fans. Pirms pāris nedēļām bijām aizgājuši uz spēli, viņi nespēlēja pārāk labi,” stāstīja Blanšeta. “Šādos gadījumos visi iet prom pirms spēles beigām, arī mans dēls raud un saka: tas nav jautri, mums jāiet. Es atbildēju: tā nedrīkst, jāpaliek un jāatbalsta. Aplaudēju visiem, kuri spēja bumbu dabūt cauri grozam. Bet es teikšu tā: skatoties, cik garš ir Kristaps Porziņģis, tu saproti: ir jāpalielina groza augstums. Spēle kļuvusi smieklīga. Kur ir izaicinājums, ja paņem bumbu un ieliek grozā?”

Protams – tas viss ar humoru, atbilstoši TV šova žanram. Aktrise saņēmusi ļoti daudzus apbalvojumus, savos 47 viņa izskatās lieliski, ir četru bērnu mamma.

Šis video kārtējo reizi apliecina, cik populārs Ņujorkā ir Kristaps Porziņģis, kurš ir viens no “Knicks” komandas līderiem un spilgtākajiem garajiem spēlētājiem NBA. Ņujorkā ir viena no prasīgākajām publikām profesionālajā sportā.

Bet, ja par centimetriem – Porziņģis ir 2,21 metru garš, bet groza augstums – 3,05 metri.

 

 

Saistītie raksti
LA.lv