×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2012
Drukāt

Keita Vinsleta izģērbjas, lai celtu citu sieviešu pašapziņu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Britu aktrise Keita Vinsleta izģērbjas kameras priekšā tāpēc, lai citām sievietēm iedvestu pašpārliecinātību par to izskatu.

Aktrise izģērbusies vairākās filmās, tostarp “Titanic” (“Titāniks”) un “The Reader” (“Priekšlasītājs”). Viņa atklāja, ka nekautrējas parādīt savu ķermeni, un cer, ka tas liks sieviešu dzimuma skatītājām kļūt apmierinātākām ar savu ārieni.

“Es izskatos pēc parasta cilvēka. Man nav perfektu krūšu, ir celulīts, un es neesmu pavisam slaida. Ja tas kādai sievietei liek justies labāk, tas ir lieliski,” viņa atklāja britu laikrakstam “The Sun”.

“Dziļākā, neapzinātā līmenī tas bijis viens no iemesliem, kāpēc esmu ļāvusi sev atrasties uz ekrāna tik kailai,” viņa turpina. “Daļēji tāpēc, ka tas piestāv tēlam un stāstam. Taču arī tāpēc, ka to nedara daudzi cilvēki, bet es izskatos ikdienišķi.”

36 gadus vecā aktrise atzina, ka gadu gaitā jūtas arvien skaistāka. “Esmu pārvarējusi kautrību. Man šķiet, to panākusi nobriešana un sevis pieņemšana. Es jūtos spēcīgāka un pārliecinātāka,” viņa sacīja. “Es uzskatu, ka pašpārliecinātība rodas ar laiku, un mani tas patiešām pārsteidz. Atceros, kad biju 21 gadu veca, man šķita, ka 36 gadu vecumā manas krūtis karāsies pie ceļiem un man būs briesmīgi mati un zobi. Jaunībā cilvēki, kas nedaudz jaunāki par 40 gadiem, šķiet ļoti veci. Taču es jūtos tik spēcīga, vesela un pieņēmusi sevi nekā jebkad agrāk.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+