Uncategorized

Keitas māsa Pipa iziet pie vīra 16

Keitas māsas Pipas kāzas. AFP/LETA

Kembrižas hercogienes Ketrīnas māsa Pipa Midltone sestdien Anglijas lauku baznīcā precas ar miljonāru Džeimsu Metjūsu.

Kāzu ceremoniju klātienē apmeklē britu karaliskās ģimenes pārstāvji, slavenības un ģimenes draugi. Tās tiek uzskatītas par vienām no nozīmīgākajām šā gada kāzām britu augstajā sabiedrībā.

33 gadus vecā Midltone Svētā Marka baznīcā Inglfīldā, kas ir apmēram 75 kilometru attālumā uz rietumiem no Londonas, ieradās kopā ar savu tēvu. Līgava tērpusies angļu dizainera Džailza Dīkona radītajā kāzu kleitā un cepuru meistara Stīvena Džonasa veidotajā plīvurā.

Kāzās līgavas pavadītāju pulkā ir arī līgavas māsas bērni trīs gadus vecais Džordžs un divus gadus vecā Šarlote, kas ieradās kopā ar savu māti Kembridžas hercogieni.

Princis Viljams un princis Harijs ieradās kopā.

Lorem ipsum
FOTO: Leta
Lorem ipsum
FOTO: Leta
Lorem ipsum
FOTO: Leta

Apkaimē sestdien ir īslaicīgs lietus, bet tas netraucēja baznīcas tuvumā pulcēties lielam skaitam atbalstītāju un fotogrāfu, tomēr viņi ir norobežoti no baznīcas diezgan lielā attālumā.

Pēc ceremonijas baznīcā gaidāma pieņemšana Midltonu īpašumā netālu esošajā Baklberijā.

Gaisa telpa virs abām pasākuma norises vietām ir slēgta, lai novērstu iespējas presei ar lidmašīnām vai bezpilota lidmašīnām iegūt fotogrāfijas un video no svinībām.

Gaidāms, ka pieņemšanā princis Harijs ieradīsies ar savu draudzeni, amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu. Daudzi spekulē, ka ielūgums uz Midltones kāzām ir apliecinājums šo nepilnu gadu ilgušo attiecību nopietnībai.

Uz ceremoniju baznīcā ieradās arī, piemēram, tenisists Rodežers Federers ar sievu, Jorkas princese Eiženija un daudzi citi.

Lai gan publiski ir maz zināms par kāzu svinību izmaksām un citiem aspektiem, tiek ziņots, ka ēdienu izvēlē un dekorācijās tiks godināts 41 gadu vecā līgavaiņa skotu mantojums. Gaidāms, ka kāzu svinību viesu skaits nepārsniegs 350.

Midltone un hedžfondu pārvaldnieks Metjūs īsu brīdi bija pāris pirms desmit gadiem, bet pirms nepilniem diviem gadiem viņi savas attiecības atjaunoja. Pērn jūlijā tika paziņots par abu saderināšanos.

LA.lv