Uncategorized

Keitija Perija atbild vīrietim, kurš dziedātāju uzskatīja par savu draudzeni 16

Foto – Leta/Reuters

Amerikāņu popzvaigzne Keitija Perija izteikusi līdzjūtību vīrietim, kurš sešus gadus draudzējās ar sievieti, kura sevi stādīja priekšā kā slavenā dziedātāja.

Televīzijas šovā par iepazīšanos internetā “Catfish: The TV Show” vīrietis vārdā Spensers Morils atklāja, ka viņš pret sievieti, kas sevi dēvēja par dziedātāju Periju, juta “tūlītēju saikni”.

“Viņa ir fantastiska. Keitija ir par mani asprātīgāka un gudrāka. Nezinu, cik cilvēki to spēj novērtēt, bet viņa ir ļoti gudra. Keitija ir dzīvespriecīga, un viņai ir laba sirds,” stāstīja Morils.

Morils esot arī “dziedātāju” bildinājis, kaut arī abi bija runājuši pa tālruni tikai vienu reizi sešos gados. Šova laikā vīrietis noskaidroja, ka patiesībā visu laiku sazinājies ar sievieti vārdā Harieta no Gločesteras.

Pati dziedātāja vīrietim izteica līdzjūtību radio “Sirius XM” pārraidē “The Morning Mash Up”.

“Ikvienam, kurš šādi tiek apmuļķots, ir sapņi. Cilvēki dzīvo dažādās pasaules malās, kur ne viss ir brīvi pieejams, un es tiešām jūtu viņam līdzi,” teica Perija.

“Kāds man atsūtīja saiti uz to stāstu, un es neizlasīju visu līdz galam, jo tas ir tiešām neveiksmīgi un bēdīgi,” piebilda dziedātāja.

Šovā maldinātāja Harieta atklāja Morilam patiesību par sevi, sakot, ka viņai abu sarunas bija baudāmas un ka viņa nespēj ar viņu nesarunāties.

“Man ir patiešām žēl. Es nodarīto vairs nevaru mainīt, taču es saprotu, ka manis nodarītais bija nepareizi,” teica Harieta.

LA.lv