Apbrīno

Keitija Perija atgriežas ar dziesmu “Rise”; tā kļūst par kanāla NBC olimpisko spēļu himnu 16

Foto – Leta/EPA

Amerikāņu popzvaigzne Keitija Perija izlaidusi jaunu dziesmu “Rise”, kurai paredzēts “mums palīdzēt dziedēties, apvienoties un visiem kopā kāpt augstāk”.

Dziesma ir Perijas jaunākais skaņdarbs kopš 2013. gada albuma “Prism”, un televīzijas kanāls NBC dziesmu izvēlējies par olimpisko spēļu himnu, kad kanāls augustā no Riodežaneiro pārraidīs starptautiskās sporta sacensības.

“Šī dziesma manī brieda jau vairākus gadus, un tā beidzot iznākusi virspusē. Es gribēju to pabeigt tieši tagad, nevis gaidīt, līdz iznāks mans nākamais albums,” stāstīja Perija.

“Es zinu, ka mēs kopā varam pārkāpt pāri bailēm, kas valda gan mūsu valstī, gan visā pasaulē. Labāks piemērs par olimpiskajiem sportistiem man nenāk prātā, kamēr viņi pulcējas Riodežaneiro ar spēku un bezbailību, mums atgādinot, kā visi varam sanākt kopā ar apņemšanos būt pašiem labākajiem. Es ceru, ka šī dziesma mūs visus iedvesmos dziedēties, apvienoties un kāpt augstāk. Jūtos pagodināta, ka NBC izvēlējās izmantot šo dziesmu kā himnu pirms olimpiskajām spēlēm un to laikā,” paziņoja Perija.

LA.lv