Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. jūlijs, 2016
Drukāt

Keitija Perija atgriežas ar dziesmu “Rise”; tā kļūst par kanāla NBC olimpisko spēļu himnu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu popzvaigzne Keitija Perija izlaidusi jaunu dziesmu “Rise”, kurai paredzēts “mums palīdzēt dziedēties, apvienoties un visiem kopā kāpt augstāk”.

Dziesma ir Perijas jaunākais skaņdarbs kopš 2013. gada albuma “Prism”, un televīzijas kanāls NBC dziesmu izvēlējies par olimpisko spēļu himnu, kad kanāls augustā no Riodežaneiro pārraidīs starptautiskās sporta sacensības.

“Šī dziesma manī brieda jau vairākus gadus, un tā beidzot iznākusi virspusē. Es gribēju to pabeigt tieši tagad, nevis gaidīt, līdz iznāks mans nākamais albums,” stāstīja Perija.

“Es zinu, ka mēs kopā varam pārkāpt pāri bailēm, kas valda gan mūsu valstī, gan visā pasaulē. Labāks piemērs par olimpiskajiem sportistiem man nenāk prātā, kamēr viņi pulcējas Riodežaneiro ar spēku un bezbailību, mums atgādinot, kā visi varam sanākt kopā ar apņemšanos būt pašiem labākajiem. Es ceru, ka šī dziesma mūs visus iedvesmos dziedēties, apvienoties un kāpt augstāk. Jūtos pagodināta, ka NBC izvēlējās izmantot šo dziesmu kā himnu pirms olimpiskajām spēlēm un to laikā,” paziņoja Perija.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+