×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
14. marts, 2012
Drukāt

Keitijai Perijai piedāvāti divi miljoni mārciņu par grāmatu par Raselu Brendu

perija_keitija

Amerikāņu dziedātājai Keitijai Perijai piedāvāti divi miljoni sterliņu mārciņu par autobiogrāfisku grāmatu, kurā būtu aprakstīta viņas laulība ar britu komiķi Raselu Brendu.

Pāris pašķīrās decembrī, laulībā nodzīvojot 14 mēnešus.

Gan Perija, gan Brends kopš šķiršanās klusējuši par abu kopdzīvi, taču, kā vēsta britu mediji, par 27 gadus vecās dziedātājas stāsta versiju cīnās trīs izdevniecības.

“Kad viss gāja labi, Keitija nebeidza vien runāt par viņu. Taču kopš šķiršanās neviens no viņiem nav bildis ne pušplēsta vārda, kas krietni paaugstinājis cenu likmi,” laikrakstam “The Sun” pavēstīja informētas personas.

Pāris sāka satikties kopš 2009.gada septembra, kad Rasels Brends vadīja “MTV Video” mūzikas balvu ceremoniju, kurā uzstājās ar Perija.

Viņi salaulājās 2010.gada decembrī Indijā, taču 2011.gada decembrī Brends iesniedza prasību šķirt laulību, atsaucoties uz nesamierināmām domstarpībām.

Pāris panācis vienošanos par mantas sadalīšanu, un februārī tiesnesis apstiprināja laulību šķiršanu, taču lēmums par to stāsies spēkā tikai jūlijā, jo Kalifornijas likumi nosaka sešu mēnešu pārdomu laiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+