Kokteilis
Latvijā

Ķekavā izveido Latvijā pirmo baznīcas torņa skatu karti0

Publicitātes foto

Ķekavas novada tūrisma koordinācijas centrs izveidojis baznīcas torņa skatu karti, kurā ikviens var iepazīties ar visiem apskates objektiem, kas redzami no Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa, portālu “LA.lv” informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Karte pirmo reizi prezentēta tūrisma izstādē “Balttour 2014”, kas pagājušās nedēļas nogalē notika starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Pašvaldībā apgalvo, ka šāda karte Latvijā izveidota pirmo reizi.

Baznīcas skatu torņa augstums ir 15 metri. No tā ir iespējams vērot gan galvaspilsētas Rīgas objektus kā radio un televīzijas torni un Saules akmeni, gan, paveroties uz otru pusi – Rīgas HES dambi un Salaspils ūdenstorni.

Tāpat ikviens var apskatīt ierastos objektus, piemēram, tirdzniecības centru “Liiba”, putnu fabriku “Ķekava” un Odukalna ūdenstorni no cita, neierasta skata punkta. Baznīcas tornī var vērot ne tikai arhitektoniskos objektus, bet arī baudīt skaistos Daugavas krastus, Doles salu un dabas ainavas.

Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskās baznīcas tornis apmeklētājiem pieejams pirmdienās un ceturtdienās no plkst.13 līdz 16 un sestdienās no plkst. 10 līdz 15, citos laikos – iepriekš piesakoties.

LA.lv