×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2017
Drukāt

Ķekavā rīko dežūras, lai nepieļautu mēbeļu izvešanu no skolas (6)

Ekrānšāviņš no skaties.lvEkrānšāviņš no skaties.lv

Asāko strīdu objekts šajās pašvaldību vēlēšanās Ķekavas novadā bija Pļavniekkalna sākumskolas liktenis – esošā domes vadība grib to nojaukt, lai vietā būvētu jaunu, savukārt domē jaunievēlētie spēki grib skolas ēku saglabāt, lai bērniem nebūtu jābrauc mācīties uz vairākus kilometrus tālo Ķekavu.

Jaunākais pavērsiens strīdā notika vakar – aizejošais mērs lika izvākt no ēkas mēbeles, bet viņa oponenti aicināja vecākus uz protestiem.

Rīkojums par mēbeļu izvākšanu nāca dienā, kad Centrālā vēlēšanu komisija apstiprināja vēlēšanu rezultātus, kuri bija pašreizējam mēram Andim Damlicam nelabvēlīgi – viņa niknākie kritiķi no Jaunās Konservatīvās partijas izcīnījuši vislielāko vietu skaitu domē, un grasās līdzšinējo mēru atstāt opozīcijā. Tādēļ viņi sākuši paši dežurēt pie skolas, lai mēbeļu izvešanu nepieļautu.

Saskaroties ar tik asiem iebildumiem Ķekavas dome plānus par mēbeļu pārvešanu atlikusi. Arī galīgie lēmumi par to, vai veco skolu nojaukt un celt jaunu tajā pašā vietā, vai tomēr plānus mainīt, būšot jāpieņem jau jaunajam domes sasaukumam.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Vai gadījumā zemes gabals uz kura Andri Damlics tik ļoti vēlās celt jauno skolu nepieder pašam, vai tur nav materiāla ieinteresētība? Celt jaunu skolu, kur būs par dažam skolēnu vietām vairāk nav prāta darbs. Esmu bijusi skolā iekšā un neredzu tik kliedziešu vajadzību nojaukt , runa varētu būt par skolas paplašināšanu pie jau esošās celtnes

  2. Kur palika tājā skolā dzīvojošais šteins ?

  3. N.Kalniņ,aizej pie psihiatra,tava uzvedība liek domāt ,ka tavs psihiski slims.

  4. Izskatās,ka Damlics iet uz konfliktu ar lielu daļu jaunajiem deputātiem un Katlakalna iedzīvotājiem,tas nav labs stils,arī zaudēt vajag mācēt ar cieņu,pašam jau vien nāksies turpat dzīvot un komunicēt ar apkārtējiem iedzīvotājiem.

  5. Vai Ķekavā dzīvo “normāli” vecāki ? Laist savus bērnus mācīties “barakās” var tikai bērnu nīdēji !

Draugiem Facebook Twitter Google+