Mobilā versija
+13.9°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Ķekavā sacentīsies zirgu pajūgi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

25. – 27. jūlijā notiek Ķekavas novada svētki, kuru ietvaros zirgu sporta sacensību vietā “Braueros”, Ķekavā norisināsies starptautiskas Baltijas valstu sacensības pajūgu braukšanas sportā “Gold Carriage 2014”, portālam LA.lv pastāstīja pašvaldībā.

Sacensības organizē biedrība “Zelta rati”, sadarbojoties ar Ķekavas novada pašvaldību. Plānots, ka tajās piedalīsies apmēram 25 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Latviju pārstāvēs astoņas ekipāžas.

Divu gadu garumā biedrība “Zelta rati” strādājusi pie projektiem cilvēku ar īpašām vajadzībām piesaistīšanai šim sporta veidam un saņēmusi līdzfinansējumu no Ķekavas novada pašvaldības. “Gold Carriage 2014″ ir pirmās sacensības Baltijas valstīs, kurās piedalīsies arī viens šīs kategorijas sportists.”

25. jūlijā plkst. 11.00 sacensības sāksies ar manēžas braukšanu, savukārt 26. jūlijā plkst. 9 Ķekavas novada svētku sporta dienas ievadā katrs interesents varēs vērot sacensību dalībnieku parādi un sacensību norises vietas svinīgo atklāšanu. Vēlāk programmā paredzēts maratons, kura sākums plkst. 10.30, bet ap plkst. 17 – Travel Club “4×4” demonstrējumi.

Sacensības noslēgsies 27. jūlijā ar konusu braukšanu, kas sāksies plkst. 11 Pusstundu pēc pēdējā dalībnieka finiša šajā disciplīnā sacensības noslēgsies ar svinīgo apbalvošanas ceremoniju.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+