Latvijā
Novados

Ķekavas domes priekšsēdētāja amatā ievēl Andi Damlicu 0


Andis Damlics.
Andis Damlics.
Foto: LETA

Ķekavas novada ārkārtas domes sēdē 23. jūlijā par jauno Ķekavas novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Andis Damlics no partijas “Reģionu alianse”, LA.lv uzzināja novada domē.

Ārkārtas domes sēdē no 17 deputātiem piedalījās 16, un atbilstoši iesniegtajiem priekšlikumiem tika balsots par diviem domes priekšsēdētāja kandidātiem – Andi Damlicu un Valtu Variku. Vēlēšanu komisija par derīgiem vēlēšanu biļeteniem atzina 15, viens tika atzīts par nederīgu.

Par deputāta Anda Damlica ievēlēšanu domes priekšsēdētāja amatā balsoja desmit, bet par Valta Varika kandidatūru – pieci deputāti.

Pirms balsojuma Damlics uzsvēra, ka viņš kā jaunais domes priekšsēdētājs sola darīt visu, lai opozīcija domē būtu pēc iespējas mazāka. A. Damlics aicināja kolēģus viņam atvēlēt tradicionālās simts dienas, lai viņš varētu iepazīties ar domes darbu kā priekšsēdētājs un runāt jau par konkrētu savas darbības programmu.

A.Damlics līdz šim vadīja Ķekavas novada domes Saimniecisko lietu komiteju. Pirms tam bijis lidostas “Rīga” valdes loceklis, kā arī strādājis Ķekavas novada pašvaldības izpilddirektora amatā. Dzimis 1960. gadā, dzīvesvieta – Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā. 1984. gadā ieguvis augstāko izglītību (inženieris mehāniķis) Rīgas Politehniskajā institūtā.

LA.lv