Mobilā versija
+15.4°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
23. jūlijs, 2015
Drukāt

Ķekavas domes priekšsēdētāja amatā ievēl Andi Damlicu

Foto: LETAFoto: LETA

Andis Damlics.

Ķekavas novada ārkārtas domes sēdē 23. jūlijā par jauno Ķekavas novada domes priekšsēdētāju tika ievēlēts Andis Damlics no partijas “Reģionu alianse”, LA.lv uzzināja novada domē.

Ārkārtas domes sēdē no 17 deputātiem piedalījās 16, un atbilstoši iesniegtajiem priekšlikumiem tika balsots par diviem domes priekšsēdētāja kandidātiem – Andi Damlicu un Valtu Variku. Vēlēšanu komisija par derīgiem vēlēšanu biļeteniem atzina 15, viens tika atzīts par nederīgu.

Par deputāta Anda Damlica ievēlēšanu domes priekšsēdētāja amatā balsoja desmit, bet par Valta Varika kandidatūru – pieci deputāti.

Pirms balsojuma Damlics uzsvēra, ka viņš kā jaunais domes priekšsēdētājs sola darīt visu, lai opozīcija domē būtu pēc iespējas mazāka. A. Damlics aicināja kolēģus viņam atvēlēt tradicionālās simts dienas, lai viņš varētu iepazīties ar domes darbu kā priekšsēdētājs un runāt jau par konkrētu savas darbības programmu.

A.Damlics līdz šim vadīja Ķekavas novada domes Saimniecisko lietu komiteju. Pirms tam bijis lidostas “Rīga” valdes loceklis, kā arī strādājis Ķekavas novada pašvaldības izpilddirektora amatā. Dzimis 1960. gadā, dzīvesvieta – Katlakalnā, Ķekavas pagastā, Ķekavas novadā. 1984. gadā ieguvis augstāko izglītību (inženieris mehāniķis) Rīgas Politehniskajā institūtā.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+