×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

Ķekavas iedzīvotāji novada problēmas varēs risināt īpašā forumā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ķekavā sestdien, 28. martā, pirmo reizi notiks iedzīvotāju forums, kurā novadā dzīvojošajiem būs iespēja norādīt aktuālākās problēmas un meklēt tām risinājumus, informē novada pārstāve Vineta Bērziņa.

“Foruma mērķis ir mudināt pašus cilvēkus būt aktīviem un dalīties ar ierosinājumiem, jo daudzu ideju īstenošanai nemaz nav vajadzīgs kāds Eiropas projekts. To var paveikt iedzīvotāji pašu spēkiem ar pašvaldības atbalstu, lai dzīvot un strādāt Ķekavas novadā būtu vēl patīkamāk, kā arī lai rosinātu īpaši jaunās ģimenes par mājvietu izvēlēties tieši mūsu novadu,” uzsver Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Valts Variks.

Forumā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, lai darba grupās diskutētu, noskaidrotu aktuālākās problēmas Ķekavas novadā un rastu tām risinājumus papildus tam, ko piedāvā pašvaldība. Kopumā notiks septiņas darba grupas šādās jomās: sociālā sfēra; kultūra, izglītība un mūžizglītība; vide, mājoklis un drošība; uzņēmējdarbības attīstība; sports un atpūta; infrastruktūra un satiksme; iespējas jauniešiem. 

Savukārt foruma otrajā daļā darbs būs organizēts tā, lai jau ķertos pie reāliem darbiem. Novadnieki varēs veidot rīcības grupas un sagatavot jau konkrētu priekšlikumu problēmas risināšanai.

Visi iedzīvotāju forumā izvirzītie priekšlikumi tiks apkopoti un iesniegti Ķekavas novada pašvaldībā un novada biedrībā “Partnerība “Daugavkrasts””. Iespēju robežās šīs idejas iekļaus arī Ķekavas novada attīstības programmā, bet “Partnerība “Daugavkrasts”” tos ņems vērā, sagatavojot jauno stratēģiju Eiropas Savienības fondu apguvei.

Forums notiks 28. martā plkst.10 -16 Ķekavas vidusskolā (Ķekavā, Gaismas ielā 9). Forumu rīko biedrība “Partnerība “Daugavkrasts”” sadarbībā ar Kopienu fondu, Borisa un Ināras Teterevu fondu un Ķekavas novada pašvaldību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+