×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
6. decembris, 2017
Drukāt

Ķekavas mērs pamet Bordāna partiju (14)

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja - Viktorija Baire. Foto no http://www.kekava.lvĶekavas novada domes priekšsēdētāja - Viktorija Baire. Foto no http://www.kekava.lv

Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire paziņojusi par izstāšanos no Jaunā konservatīvās partijas.

Aģentūra LETA iepriekš vēstīja, ka Ķekavas novada domes opozīcijas deputāti pieprasa domes priekšsēdētājai Viktorijai Bairei atbrīvot no ieņemamajiem amatiem savu padomnieku, uzņēmuma “Energo Fortis” vienīgo īpašnieku Andri Volanski. Opozīcija atsaucās uz TV3 raidījumā “Nekā personīga” izskanējušo informāciju par šā uzņēmuma iespējamo iesaisti šaubīgos mēģinājumos saglabāt zaļās enerģijas ražotāja statusu. Viņi arī apgalvo, ka Baire vienpersoniski ir noslēgusi līgumu ar Volanski, ieceļot viņu par priekšsēdētājas padomnieku ar pārbaudes laiku līdz 11.decembrim un nozīmējusi viņu par pašvaldības izpilddirektora aizvietotāju

Publicējam Ķekavas novada domes priekšsēdētājas Viktorijas Baires atklātā vēstule novada iedzīvotājiem

“Pēdējā laikā sabiedriskajā telpā izskan dažāda rakstura informācija par Ķekavas novada domes deputātu komunikācijas stilu un rīcību, kura diemžēl atstāj cilvēkos neizpratni un rada iemeslus dažādām politiskām spekulācijām, intrigām no opozīcijas deputātu puses, kas, bez šaubām, ir opozīcijas darba stils, vienmēr un visos formātos.

Daudzos iedzīvotājos ir neizpratne par dažu koalīcijas deputātu darba disciplīnu un attieksmi. Tā šķiet necaurspīdīga un līdz galam neizskaidrota. Tā rada jautājumus par rīcības mērķiem un darba prioritātēm.

Būt domes priekšsēdētājai nozīmē būt vidutājam starp iedzīvotāju ievēlētajiem deputātiem, to interešu pārstāvjiem. Šis amats ir liela atbildība, jo visas iedzīvotāju intereses ir vienlīdz svarīgas un nav piedodamas atkāpes no solījumiem, kuri iedzīvotājiem ir doti, un ideāliem, kurus vēlētāji ir domes deputātiem uzticējuši. Tas ir amats, kurš prasa neitralitāti un skaidru, neietekmējamu skatījumu. Vienīgā piederība šajā amatā var būt iedzīvotājiem. Tādēļ, lai spētu neitrāli, ar skaidru godaprātu, nepārprotamu viedokļu piederību turpināt pildīt Ķekavas novada domes priekšsēdētājas darbu, esmu nolēmusi izstāties no Jaunās konservatīvās partijas.

Uzskatu, ka šī mana rīcība radīs lielāku savstarpēju ieklausīšanos, efektīvāku un no politiskām intrigām brīvu komunikāciju. Šī rīcība ļaus apvienot visu deputātu idejas un iniciatīvas darbam Ķekavas novada iedzīvotāju labā. Domāju, ka ir amati, kuros politiska neitralitāte ir ieguvums komandas stiprināšanā.

Šis lēmums nekādi neietekmēs tos mērķus, solījumus, kas tika iekļauti koalīcijas partneru uzdevumos. Ķekavas novada domes deputātu koalīcija ir izdarījusi lielu darbu sākotnējās situācijas analīzē, bez kuras būtu neiespējami virzīties uz priekšu. Mēs auditējam domes darba procesus, analizējam dažādu izmaksu lietderību un cenšamies veidot nākamā gada pašvaldības budžetu, rodot līdzekļus iedzīvotājiem būtisku izmaksu ietaupījumam.

Tāpat tiek analizēti iemesli, kā Ķekavas novada dome, savulaik ir zaudējusi ietekmes sviras Baložu komunālajā saimniecībā, kā rezultātā Baložu iedzīvotājiem ir nepamatoti augsti maksājumi par siltumu, kas arī ir koalīcijas deputātu svarīgs uzmanības punkts.

Vēlos pateikties Ķekavas novada domes koalīcijas deputātiem par patiesi ieinteresētu un kvalitatīvu darbu. Tāpat paldies arī opozīcijā esošajiem deputātiem par viņu aktivitātēm un aizrādījumiem, kas liek paskatīties no malas uz daudziem lēmumiem pirms to pieņemšanas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Trūkuma nospiestā, ar diktatora nosliecēm pārņemtā ļaunā sieviete vienpersoniski visu izlēma un rīkojās… Te pat zirgam jāsmejas! Sirdsšķīstie partijas biedri tikmēr mazgā vēlētāju smadzenes 😀

 2. Pēc trīs dienu vētras tējas glāzē ir tapis skaidrs viss scenārijas par tautas apmuļķošanu un raganu medībām Ķekavas novadā!

  Šovakar kopējās sarunās ir nolemts neko nemainīt deputātu attiecībās, kas nozīmē:
  Esošā deputātu koalīcija par priekšsēdētājas noņemšanu nebalsos, tātad arī krāpšanā iesaistītais Andris Volanskis visticamāk turpinās pildīt savus pienākumus, gan samazinot piemaksu apmērus.
  Neskatoties uz Jaunās konservatīvās partijas paziņojumu, ka viņi rosinās V.Baires noņemšanu, reāli par to varētu nobalsot vien N.Kalniņš un O.Klūdziņš. Tātad divi deputāti bez opozīcijas atbalsta nevar pat pieprasīt šādu priekšsēdētāja noņemšanu un pie opozīcijas neviens nav griezies!
  Rezultātā JKP skaidros, ka darīja visu iespējamo, bet nespēja, jo nevēlējās sadarboties ar tā saucamajiem ārpuskoalīcijas sadarbības partneriem lai saglabātu vietu koalīcijā.

  Kopumā var secināt, ka Jaunā konservatīvā partija vazā aiz deguna iedzīvotājus, tēlo cīnītājus par taisnību, bet patiesībā ir lētu shēmu realizētāji sava mundiera spodrināšanai.

 3. Komplementāru bildi, protams, ielika. Tai sievietei jau visi astoņdesmit. Otrā senākā profesija savā repertuārā.

 4. viltniece,ietika krēslā,tagad saka čau,darīšu kā man labāk un ērtāk!

 5. Nevar būūūūt !

 6. Ievēlēta no partijas-pēc tam partiju uzmet,jo šaubīgos darījumos iekuļas un tad paziņo,ka tas viss tautas dēļ. Vismaz no malas tā izskatās. ?

 7. Maigi sakot izskatās, ka deputāte vēlas saglabāt amatu ne godu! Lai gan līdz šim ar neko labu par viņu neesmu dzirdējis, ceru, ka šādiem cilvēkiem tiks ierādīta vieta.

 8. No kurienes tāds jaunvārds “mēre”?

 9. PAtiesība gan šķiet, bija kur citur. JKP intriganti, jo īpaši bikšu valkātājs NK ir tik gļēvi izgrūdis Bairi uz ambrazūrām.

 10. Nezinu vai tas bija pareizi. Es saskatu Jaunā Konservatīvā partijā ( saukta par Bordāna partiju ), ka tā spēs iztīrīt Latviju no visem oligarhiem, kuri kļuvuši par miljonāriem ar apšaubāmām metodēm, maigi izsakoties. Nopublicētās “oligarhu sarunas” parāda, kas pārvalda, īstenībā, Latviju. Ģenprokurors “savējais”, prezidents arī un vēl arī premjērs. Un tagad mēģina nevis atmaskot un atņemt visu “sapelnīto”, bet atrast ,kurš ir nopludinājis šo informāciju priekš visas tautas. Drūmi !

  • Pārstāvis no rajona Atbildēt

   Bordāna sīkpartiju radīja tikai un vienīgi saskaņas bloka vajadzībām, lai atņemtu balsis konkurentiem. Naivais Vordāns savu darbiņu izdarīja labi. Par to viņam biedriska pateicība. Uz tālāku sadarbošanos!

 11. Lai stājas tik ZZ

Draugiem Facebook Twitter Google+