Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
4. marts, 2014
Drukāt

Ķekavas sekmīgākie vidusskolēni saņems stipendijas (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ķekavas novadā no nākamā mācību gada vidusskolēni varēs saņemt stipendijas, pavēstīja Ķekavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Patmalniece.

Šāds lēmums pieņemts, lai motivētu vidusskolēnus mācīties Ķekavas novada skolās un paaugstināt savus mācību sasniegumus.

Ķekavas novadā ir divas izglītības iestādes, kur skolēniem ir iespēja iegūt vidējo izglītību, – Ķekavas un Baložu vidusskola, kur 10.–12. klasē mācās 78 bērni.

Atbilstoši Ķekavas novada domē pieņemtajam nolikumam skolēni varēs pretendēt uz divu veidu stipendijām – ja vidējais vērtējums iepriekšējā semestrī nebūs zemāks par 7,5 ballēm, audzēknim būs iespēja saņemt 30 eiro ikmēneša stipendiju, bet, ja skolēna vidējais vērtējums iepriekšējā semestrī nebūs zemāks par 8,5 ballēm, tad būs iespēja saņemt 50 eiro mēnesī. Iepriekšējā semestra vērtējums nevienā mācību priekšmetā nedrīkstēs būt zemāks par 6 ballēm.

Stipendiju varēs saņem tie, kuriem nebūs neattaisnotu stundu kavējumu, kuri ievēros skolas iekšējos kārtību noteikumus, kā arī nebūs administratīvo pārkāpumu ārpus skolas. Viena no prasībām, lai iegūtu mācību stipendiju, būs arī obligāta interešu izglītības pulciņu apmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+