×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
11. marts, 2014
Drukāt

“Keksi” izdod savu jaunāko ieskaņojumu “Ir labi”

Foto - LetaFoto - Leta

Mūziķis Aleksandrs Sircovs (Muravejs) un grupa "Keksi" uzstājas mūzikas un mākslas festivāla "Bildes 2012" blūza koncertā.

Dziesma latviešu valodā tapusi par godu slavenā komponista, mūziķa Džonija Keša nesenajai jubilejai, kas arī Latvijā tika atzīmēta ar daudziem pašmāju Rock’n’roll, Rockabilly žanra izpildītāju koncertiem.

Arī Džonija Keša dziesmas iezīmē vienmēr jautro un dzīvespriecīgo grupas “Keksi” skanējumu.

“Johnny Cash ar savu radīto mūziku iemieso veselu laikmetu mūzikas vēsturē. Šogad viņam apritētu 82 gadi, tāpēc arī grupa “Keksi” godinot viņu nāk klajā ar dziesmu “Ir Labi”, kuras latviešu lirikas autore ir Ieva Sircova,” tā grupas “Keksi” līderis un vadītājs Muravejs (Aleksandrs Sircovs).

Rock’n’roll grupa “Keksi” dibināta pirms 17 gadiem un šo gadu laikā kļuvuši par vienu no pieprasītākajiem šī žanra mūziķiem Latvijā. Grupā spēlē deviņi profsionāli mūziķi – Voldemārs Kalniņš (akustiskā ģitāra, vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Jānis Kalniņš (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Jānis Jaunalksnis (sitamie instrumenti), Jānis Pauls (trompete), Ēriks kibermanis (baritona saksofons), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un grupas dibinātājs un vadītājs – Aleksandrs Sircovs (Bass), jeb tautā dēvēts par Muraveju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+