Laukos
Bizness

“Ķelmēni” investēs 220 000 eiro jaunā graudu kaltē0


Gatavā ” “Ķelmēnu” maizīte
Gatavā ” “Ķelmēnu” maizīte
Foto Karīna Miezāja

Gulbenes rajona Rankas pagasta zemnieku saimniecības “Ķelmēni” par 220 000 eiro plāno iegādāties mobilo graudu kalti ar papildaprīkojumu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Investīciju projektu plānots realizēt līdz šā gada 1.novembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Investīciju projekta īstenošanai ir izsludināts arī iepirkuma konkurss, kuram pretendenti var iesniegt savus piedāvājumus līdz šā gada 19.februārim, plkst. 17.

Jau ziņots, ka 2016.gadā “Ķelmēni” strādāja ar 1,789 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 38,7% un bija 368 005 eiro. Uzņēmuma 2017.gada finanšu dati vēl nav publiskoti.

“Ķelmēni” ir ģimenes uzņēmums Gulbenes novada Rankas pagastā. Saimniecības darbības veidi graudkopība, maizes cepšana, tirdzniecība, transporta pakalpojumi, kā arī bioloģiskās lopbarības ražošana.

“Ķelmēni” reģistrēti 1993.gadā, saimniecība pieder Jurim Paulovičam.
Vairāk par “Ķelmēniem” lasiet šeit

LA.lv