×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

Ķelnē turki demonstrē Erdogana atbalstam (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ķelnē vakar notika Turcijas prezidentu Redžepu Erdoganu atbalstoša demonstrācija, kurā piedalījās tūkstošiem Vācijā dzīvojošo turku.

Ķelnē vakar notika Turcijas prezidentu Redžepu Erdoganu atbalstoša demonstrācija, kurā piedalījās tūkstošiem cilvēku. Demonstrāciju rīkoja turku organizācija ar lozungu “Jā demokrātijai.

Nē dumpim”, lai protestētu pret 15. jūlijā notikušo apvērsuma mēģinājumu Turcijā. Neveiksmīgajā pučā dzīvību zaudēja vairāki simti cilvēku. Organizatori paziņojuši, ka demonstrācijā ar runām uzstāsies visu turku politisko partiju pārstāvji, arī no opozīcijas, bet Turcijas valdības pārstāvji demonstrāciju neapmeklēs. Vācijas varas iestādes bija paziņojušas, ka demonstrācija var tikt aizliegta, ja uz to plānotu ierasties augsta ranga Turcijas amatpersonas, jo tas mainītu drošības apsvērumus. Rīkotāji bija plānojuši demonstrācijā tiešraidē uz videoekrāna demonstrēt Erdogana uzrunu, bet policija to aizliedza.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tādas ir mentāli atšķirīgu tautu pretdabiski “integrētas” (politiski, ekonomiski un militāri forsētas) jaukšanas sekas…!

Draugiem Facebook Twitter Google+