Sports
Citi sporta veidi

Kēls labprāt turpinātu darbu pie Latvijas volejbola izlases stūres0


Āvo Kēls labprāt turpinātu darbu ar Latvijas volejbola izlasi.
Āvo Kēls labprāt turpinātu darbu ar Latvijas volejbola izlasi.
Foto: cev.lu

Igaunis Āvo Kēls ir ieinteresēts vadīt Latvijas volejbola izlasi arī nākamajā Eiropas čempionāta ciklā.

Latvijas izlase trešdien noslēdza 2019.gada Eiropas čempionāta kvalifikāciju, ar 3-1 uzvarot Izraēlu. Panākums gan neļāva Kēla vadītajai komandai kvalificēties finālsacensībām, jo četrās spēlēs tika izcīnīts tikai viens panākums, komandai paliekot pēdējai trīs vienību konkurencē. Par grupas uzvarētāju kļuva Igaunija.

Kēls norādīja, ka ļoti būtisks bijis zaudējums pirmajā cikla spēlē viesos pret Izraēlu.

“Ja runājam par kvalifikāciju, uzskatu, ka Igaunija bija spēcīgākā komanda no visām šajā kvalifikācijas turnīrā. Savukārt ar Izraēlu bija turnīra pirmā spēle, turklāt viesos. Divos pirmajos setos Izraēlā nedaudz veiksmīgāki galotnē bija mājinieki, bet trešajā setā mēs salūzām. Pēc zaudējuma tur bija ļoti grūti iekļūt finālturnīrā,” atzina igaunis.

“Nav teikts, vai mēs tur būtu, ja būtu uzvarējuši Izraēlā. Šobrīd mēs esam līdzīgā situācijā, kā bija Igaunija, kad to sāku trenēt. Arī ar Igauniju man uzreiz nekas neizdevās, bet ar Latviju esam bijuši kopā tikai divus ar pusi mēnešus.

Saistītie raksti
Man būtu interesanti vadīt komandu arī nākamajā ciklā, taču tas būs atkarīgs no Latvijas Volejbola federācijas,” atklāj Kēls.

Līgums par Latvijas izlases trenēšanu viņam pēc šī cikla ir noslēdzies, savukārt par sadarbības turpināšanu lems federācijas jaunā valde, kura kļūs zināma pēc 18.janvārī gaidāmajām ārkārtas vēlēšanām, federācijai tiekot arī pie jauna prezidenta.

Latvijas izlase Eiropas čempionāta finālturnīrā ir spēlējusi tikai reizi – 1995.gadā, kad tika izcīnīta 11.vieta.

LA.lv