×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. decembris, 2015
Drukāt

Kembridžas profesors: Ja valstis ar zemu dzimstību neuzņems migrantus, tajās samazināsies iedzīvotāju skaits un sabiedrība novecos (38)

Foto - LETA/ITAR-TASSFoto - LETA/ITAR-TASS

Ja valstis, kurās ir zems dzimstības līmenis, atteiksies uzņemt migrantus, tām jārēķinās ar iedzīvotāju skaita samazināšanos un sabiedrības strauju novecošanos, šodien konferencē “Atbildība un politiskā realitāte: izaicinājumi un risinājumi migrācijas krīzei Eiropā” pauda Kembridžas Universitātes profesors Roberts Rovtons.

Lai gan imigrācijas nozīme iedzīvotāju skaita un struktūras atjaunošanā esot pārspīlēta, tomēr nevar apgāzt apgalvojumu, ka šim procesam ir arī pozitīva ietekme. Minot piemērus par lielajām Eiropas Savienības (ES) valstīm, profesors sacīja, ka negatīvu migrācijas rādītāju rezultātā iedzīvotāju skaits būtiski nemainītos Lielbritānijā vai Francijā. Tikmēr citās lielajās valstīs tā varētu būt problēma, proti, Polijā, Vācijā, Itālijā un Spānijā turpmāko 85 gadu laikā iedzīvotāju skaits varētu samazināties par 40%. “Tie ir dramatiski skaitļi,” komentēja Rovtons.

Papildus iedzīvotāju skaita kritumam būs vērojama arī sabiedrības strauja novecošanās, kas notiks tuvāko 40-50 gadu laikā. “Migrācija zināmā mērā atjaunina sabiedrību, bet ne dramatiskā līmenī,” viņš uzsvēra.

Kā piemēru minot Vāciju, profesors norādīja, ka, lai sabiedrība nenovecotos, migrācijai jābūt ļoti milzīgai, jo cilvēku grupa pēc 60 gadu vecuma nākotnē varētu sasniegt 64%. Savukārt, ja dzimstības līmenis Vācijā nemainītos un migrācijai būtu labi rādītāji, līdz šī gadsimta beigām puse no Vācijas iedzīvotājiem būtu migranti vai viņu pēcteči. “Mans secinājums ir, ka migrācija ir veids, kā atjaunināt sabiedrību, tomēr, lai būtu būtiska ietekme, ir nepieciešams ļoti ievērojams migrantu skaits,” teica Rovtons.

Tāpat viņš atgādināja, ka ir valstis, kur migrācijas palielināšanās rezultātā vietējie iedzīvotāji “nepazudīs”.

Liels pārspīlējums arī esot par migrācijas ietekmi uz valstu ekonomiku. Kopumā šī ietekme varētu būt plus mīnus 1% robežās. Tāpat migrācija varētu samazināt nodarbinātību vietējo iedzīvotāju vidū, bet ietekme esot maza. Vienlaikus gan jāatceras, ka aprēķini ir balstīti uz diezgan zemu migrācijas līmeni, teica profesors. Ja migrācija būtu lielāka, arī ietekme varētu mainīties. Pagaidām gan esot grūti vai pat neiespējami aplēst milzīgās migrācijas sekas. “Tas liek domāt, vai šī krīze nav tikai aisberga pats galiņš,” viņš sprieda, aicinot ilgtermiņā domāt, kāds būs migrācijas spiediens no Āfrikas un Āzijas, kas ES būšot liels izaicinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Vai jūs meklējat biznesa aizdevums? personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. Vai tu esi bijis atteikts aizdevumu banka vai finanšu iestāde par jebkuru iemeslu dēļ. Mēs esam privāto aizdevēju, aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieejamu procentu likmi 2% procentu likmi. Ja ir interese? Sazinieties ar mums šodien pie (fredrickpetersonloan@gmail.com) un saņemt savu aizdevumu šodien
  Sveicieni,
  Fredrick Peterson investīcijas Team

 2. tas saistās ar angļu impērijas skatijumu,nau TAUTAS(formācijas) ir tikai cilvēki(atomāras daļiņas) un to aizņemtas teritorijas. Valdniekiem jarūpējas lai teritorija būtu izmantojama ,tā arī no Āfrikas tika pārvietopti vergi lietderīga darba veikšanai. Šodien ši internacionālo,kosmopolitisko-multikulturālisma ideju cenšas pasniekt kā vērtību ,kjapiebilst ka sintētisku kur kā pierāde vēstures gaita ātri sabrūk.

 3. Aha, ievedīsim šitos, un par valsts iedzīvotāju skaitu nebūs jāuztraucas! TIKAI – tie vairs nebūsim mēs – eiropieši – ne latvieši, ne vācieši, ne franči, angļi un citi – te būs Fatimas un Abdulli, cita tauta, cita kultūra. Šaubos, ka viņi baigi centīsies ievērot un saglabāt Eiropas tautu dažādās kultūras tradīcijas… Tautas un rases sajauksies, bet būtībā – ievesto dominance. Mēs izšķīdiīsim viņu jūrā.

 4. Bēlētos dzirdēt argumentus, ka atlaižot šo saeimu, neievēlēs vēl sliktāku, jo šie cilvēki izpilda pasūtījuma darbus un atstrādā savu ievēlēšanu (ar dažiem izņēmumiem). jo redz mēs esam tāda līdēju tauta – kā saimnieks liks, tā darīsim.

 5. tā aizgāja bojā bābele, laikam profesors nav lasījis bībeli, žēl gan.

 6. tas profesoriņš. Draudēt sāk. Otrkārt drausmīgs cinisms un liekulība. Vai tad migrantus par vergiem un dzemdējamām mašīnām turēsim? Kur paliek cilvēcīgums pret šiem cilvēkiem. Ja jau šobrīd angļi var uzturēt bariem bezdarbnieku un pārbarojušos sliņķus, kādēļ lai nevarētu arī pēc 20 gadiem?

 7. Pirmkārt kārtējā demogoģija, otrkārt, mums tā nav problēma, mums mirst jauni (+- 60), nekādu veču pārsvara te nebūs. Paldies.

  • Tev cilvēki ap 60 gadiem skaitās “jauni”? Tu paredzi nodzīvot līdz 150? No kurienes tie idioti komentāros rodas?

 8. Kā efektīvāko iedarbīgāko līdzekli problēmas risināšanai es redzu izstāšanos no E.s. Lai Eiropa varētu glābties, tai ir atkal jāatgūst brīvas nacionālas valstis. Kāpēc:
  1) tam sekotu kedes reakcija, jo daudzas valstis ir uz robežas saistībā ar imigrāciju. Mēs tiktu vaļā no slepkavnieciskās Junkera administrācijas un būtu iespēja no tīras lapas sākt domāt, ar kurām valstīm un uz kādiem noteikumiem vēlamies biedroties. Mans projekts ir Baltijas valstis, Ziemeļvalstis, tam varētu pievienoties arī Višegradas valstis (Polija, Ungārija, Čehija, Slovākija u.tml.). Un arī Anglija noteikti ir mums līdzīgi domājoša valsts. kas noteikti gan vēlētos saglabāt zināmu distanci, bet idejiski būtu mūsu blokā.
  2) TIEM, KAS TOMĒR BAIDĀS IZSTĀTIES – šādas kustības uzsākšana un sab. domas maiņa par sliktu dalībai e.s. ir nopietna motivācija Junkeram ieklausīties. Kamēr mēs sēžam rāmi kā uz kautuvi vedami jēri, viņam nav motivācijas nemaz pat klausīties. Neviens neprotestē tādā formā, lai viņš būtu piespiests juridiski to fiksēt. (bailes izstāties un uzskatu “e.s. vai krievija” uzskatu par melīgu manipulāciju ar mūsu bailēm. patiesībā mūs sargā NATO. e.s. bez tam – kā jau teicu – vien mēs nepaliktu. Mēs apvienotos savā savienībā ar patiesiem domubiedriem, kas saprot mūs pret Krieviju, atmetot nodevīgo Vāciju un mafiozo dienvideiropu)
  Katrs varam izvēlēties sev piemēroto protesta formu!!
  Cik vēroju – cilvēki ir paraliziēti no izmisuma un bailēm. Daudzi nevēlas par šo tēmu nemaz runāt, jo jūt bezspēcību un sāpes.
  Tas ir jāpārvar. Man tas izdevās ar manu mammu. Mums katram jādara tāds darbiņš un jādod cilvēkiem konkrēti ieteikumi, kas būtu jādara.
  Kad ar cilvēkiem vēlas manipulēt, cenšas ieviest tādu sajūtu itkā neko vairs nevar darīt. Tā nav. Tā ir tikai taktika, lai likvidētu pretošanos.

  • “slepkavnieciskās Junkera administrācija” ? Ar to tu parādi, ka tu neesi nopietni ņemama, Maša. Acīmredzot, tev “mīļā Pūķina administrācija” ir sirdij daudz tuvāka.

 9. 1) aicinu visus parakstīties par SAEIMAS ATLAIŠANU (info CVK mājaslapā) – politiķiem jābūt skaidram, ka pēc imigracijas lēmumu pieņemšanas viņi ir politiskie līķi. Parakstīties var bez maksas un no mājas. Mudieniet savus paziņas, atcerieties par gados vecākiem cilvēkiem – palīdziet viņiem. Parakstu ir vajadzīgs daudz un visiem ir jāsasparojas. Jāvelk sev līdz vismaz 5 cilvēki katram.
  2) manabalss.lv iespējams parakstīties par rosinājumu deputātiem imigrācijas jautājumu izlemt referendumā un – kas tā domā – izstāties no e.s. (turpmākajā komentārā izklāstīšu savu pamatojumu šim, no kā daudzi ir sabaidīti).

 10. 1) nav izprotams, kamdēļ par to satraucas kaut kādi svešie ārzemnieki… Mani tas neuztrauc. Neviens nekad nav pilnībā izmiris. Būtu atslodze Latvijas zemei uz kādu laiku un ekosistēmai un pēc tam dabiski atkal paaugtu tas dabiskais pieaugums.
  Tas interesē svešos (e.s.), jo viņi grib intensīvi ekonomiski ekspluatēt zemi un viņiem neinteresē tauta.
  Un patiesā problēma ir pārapdzīvotība noteiktos regīonos. Mums mēģina iestāstīt, ka mums ir kaut kāda problēma, bet patiesībā tā ir viņu problēma.
  Sensenos laikos Latvijā vispār bij pavisam rets iedzīvotāju blīvums. un nekas traks nenotika – bij brīnišķīgi. cilvēkiem daudz brīvāk, tīra daba u.tml. Patiesā pasaules problēma ir pārapdzīvotība un mums griba atņemt visu dzīves telpu.
  2) Ja ari mēs latvieši izdomātu, ka gribam tiešām kāda kompāniju, es droši vien izvēlētos vai nu baltos cilvēkus vai tālās āzijas cilvēkus. budistus. Bet diez vai mums kas tāds būtu vajadzīgs.. Tā tāda fantazēšana, uz ko pavelk šis absurds.
  Musulmaņi ir kaut kas latviešiem tik mentāli svešs cik vien var būt.

 11. Ko niekus! Imigranti nav bijuši un nebūs vērā ņemams darbaspēks, jo tie pakļauti vēl dziļākai degradācijai, kā vietējie. Savā laikā tomēr krievi bija darbaspēks, jo valdība ar tiem auklējās, nodrošināja dzīves apstākļus un izglītību. Tagad diez vai tā būs. Nodrošināt dzīves apstākļus vietējiem ir lētāk. Migrantu pataisīšana par darbaspēku ir dārgs pasākums, bet citādi tie būs tikai bomži un zagļi, varbūt, arī teroristi. Starp citu, bāze terorismam Latvijā ir vērā ņemama. Ja tā netiek izmantota, tad tāpēc, ka nav ieinteresētu finansēšanas centru. Iedrošinos apgalvot, ka vietējo dzimstība atjaunosies, bet par to pāragri priecāties, jo ar dzimstību vien ir par maz, lai būtu darbaspēks, vajadzīgs laikmetam atbilstošs dzīves līmenis.

 12. Apkarot trakojošo feminismu un ierobežot pornogrāfiju. Ģimene ir jāizceļ kā sabiedrības augstākā vērtība.

 13. Latvijai ir tikai divas iespējas.Pakļauties gejropiešiem vai putleriešiem.

  • Tā ir e.s. manipulācija, operējot ar mūsu bailēm. Katram reģionam metiodes tiek piemeklētas. Piem. Portugāli vai spāniju tak viņi nevarēja biedēt ar Krieviju, vaine. Tur tika atrasti citi argumenti..
   e.s., pie tam Junkera e.s., pie tam musulmaņu masu invāzija Eiropā, NAV vienīgais veids, kā eiropai eksistēt Rietumu pasaulē.
   Par to, kas pašreiz būtu jādara, rakstu komentāros augstāk

 14. Gatavo to mums arī Atbildēt

  Autors:
  Juris Lūsis
  03.12.2015 14:51
  Pasaulē

  2015. gadā Helsinkos reģistrēts izvarošanas gadījumu uzliesmojums, kuras veikuši ārvalstnieki, vēsta portāls Baltnews.ee.

  Somijas policija 2015. gadā reģistrējusi 14 izvarošanas gadījumus, kuros vainojami ārvalstnieki, taču 2014. gadā tādi ir bijuši tikai deviņi. Šobrīd Helsinkos tiek izmeklētas trīs izvarošanas, par kurām aizdomās tiek turētas personas, kuras pieprasījušas patvērumu. Visi aizdomās turētie atrodas arestā.

  Helsinkos gada laikā tiek pastrādāti aptuveni 300 seksuāla rakstura noziegumi, un daudzus no tiem pastrādā vieni un tie paši cilvēki. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, 20-30% no visiem gadījumiem vainīgi ir ārvalstnieki. To nesen notikušajā preses konferencē žurnālistiem pastāstījis Helsinku policijas pārvaldes pārstāvis.

  Šobrīd visos izvarošanas gadījumos, kas atrodas izmeklēšanas stadijā, aizdomās tiek turēti ārzemnieki. Starp viņiem ir gan patversmju apmeklētāji, gan arī tie, kas ieradušies no citām Eiropas valstīm.

  “Īsā laika posmā starp tā dēvētajiem “ielu izvarošanas” gadījumiem ir skaidri redzams pieaugums,” atzīmējis Helsinku policijas priekšnieka vietnieks Ilka Koskimjaki.

  Izvarošanas, kuras veikuši nepazīstami cilvēki, galvenokārt notikušas rajonos, kas pieguļ galvenajai dzelzceļa līnijai. Šobrīd policija apdomā dažādus veidus, kā paaugstināt drošību šajos rajonos.

  Izvarošanas, kuras veikuši ārvalstnieki, kļuvušas par plaši apspriestu tēmu Somijas sabiedrībā pēc plašu rezonansi izsaukušā gadījuma Kempeles pilsētā, kur migrants tiek turēts aizdomās par 14 gadus vecas skolnieces izvarošanu. Tāpat ir zināms par vairākiem līdzīgiem gadījumiem citos Somijas reģionos.

 15. Tāds bija īstais teksts: Atbildēt

  Ja mazās valstis, kurās ir jau panākts zems dzimstības līmenis, atteiksies uzņemt mūsu ieplānoto migrantu kvantumu, tām jārēķinās ar iedzīvotāju skaita samazināšanos mūsu sankciju dēļ un no mums atkarīgu, stimulētu sabiedrības strauju novecošanos, kā izdevies Latvijā. Ja mūsu plāni neizdosies, tie būs spiesti atgriezt valstī izbraukušos gandrīz 500 000 tautiešus un gādāt par pabalstiem jaundzimušajiem un pieķirt tiem bezprocentu kredītus mājokļiem, ar katru nākamo bērnu palielinātu atbalstu un cita veida darbības, kas neļaus iedzīvotāju skaitam samazināties un ko mēs nekādi nedrīkstam pieļaut. Tāpēc stingrāk un efektīvāk jāatbalsta mūsu marionetes viņu valdībā un uzdot tiem pastiprināti financiāli un sociāli apgādāt parlamenentu un īpaši represīvos izlases resorus gaidāmo tautas protestu apspiešanai, tā garantējot mūsu mērķu ši termiņa etapa izpildi, šodien konferencē “Atbildība un politiskā realitāte: izaicinājumi un risinājumi migrācijas krīzei Eiropā” aizkulišu sarunās pauda masonu ložas goda biedrs, Kembridžas Universitātes profesors Robherts Rovtonblūms.

 16. Latvijā un arī citur Eiropā lielā nauda netiktu izplakarēta visādiem apsurdiem pētijumiem, cilvēku migrācijas veicināšanai, siltuma un aukstuma apkarošanai un tā tālāk, un tā joprojām, bet mūsu ģimeņu labklājībai, bērnu skaits palielinātos pietiekamā daudzumā. Tajos treknajos gados, kad tautai likās, ka dzīve uzlabojas, ka vairāk ir naudiņa, bērnu dzimstība taču pieauga. Tie kam bija divi bērni atļāvās vēl trešo un ceturto. Diemžēl globālā politika to visu sabradāja. Tikai naivi iedomāties, ka Āfrikas “bēgļi” pelnīs naudu Latvijas labklājībai…

 17. Senos laikos gan iedzīvotāju skaitu palielināja veicot dažādas fizioloģiskas darbības. īsi sakot- kas .., tas nenesīs to Dieva kroni debesīs! Nav zinātnisku pierādijumu, ka citādā veidā vairošanās būtu sekmīga. Oponentus aicinu uz diskusiju!

 18. Nešaubos, ka Kembridžas profesors savā specialitātē ir zinošs un argumentēts cilvēks, TAČU ārpus šīs sfēras pilnīga NULLE!!! Te ir daudzas jomas, kuras pārkāpis šis profesors! Pirmā – LATVIJA, valsts, kuru izkaroja un gadu gaitā attīstīja latvieši un citas te dzīvojošās tautas.; vienīgā zeme uz pasaules, kur varam RUNĀT savā LATVIEŠU VALODĀ!!? Svešzemnieku uzspiešana vienkārši NAV PIEĻAUJAMA, lai latviešus NEIZNĪCINĀTU, jo mēs esam maza tauta un mums ir TIESĪBAS DZĪVOT SAVĀ TAUTĀ UN ZEMĒ!!! Mums jau ir pietiekami daudz imigrantu , citu mums NEVAJAG!!!! 2) profesors kā PAVĀRS JAUC RASES UN MĒRĶTIECĪGI ROSINA NEMIERUS UN SADURSMES ATTIECĪGĀ TERITORIJĀ kā tas VĀJPRĀTS FRANCIJĀ, KUR NOŠĀVA TIK DAUDZ JAUNIEŠU….Nevajag Ameriku likt par piemēru citām valstīm un tautām!!! Katrai tautai JĀDZĪVO SAVĀ ZEMĒ UN TAUTĀ, LAI BŪTU MIERS, SAPRATNE UN LĪDZTIESĪBA!

 19. Ir jāņem vērā katras ES dalībvalsts ekonomiskā situācija, ja Vācijā trūkst darbaspēka, tad Latvijā tas ir lielā pārpalikumā, kurš pats dodas bēgļu gaitās. Ko mums jāpieņem bēgļi, lai vairotu bezdarbnieku armiju? Vai tad tiešām mūsu varas elite to nesaprot, ka tas ir dzelžains arguments bēgļu uzņemšanas atteikumam. Latvijas ekonomika nevar integrēt bēgļus nekādā veidā, nav darba vietu, aber pilnīgi nekādu.

 20. Kad nomira vecie Kalniņi,Krūmiņi, Bērziņi ……… viņu vietā stājās “LATVIEŠI” D’džafari, Mustafi, Ibragimi ……. tad jau sanāk ,ka Latvija plauks mūžu mūžos !!!
  NĒ,tāda svešzemnieku uzspiešana Latvijai nav pieļaujama tikai ar Latvijas valdības piekrišanu un ir piemērojama ne jau nacionālai, latviskai Latvijai,bet gan KOLONIJAI ar ‘ģeogrāfisku apzīmējumu “LATVIA” ,kur jāsaglabā tikai strādnieku ( vergu) skaitliskais sastāvs. Pašlaik faktiski tiek organizēts lielvalstu spiediens uz mazajām ES valstiņām ar mērķi iznīcināt to nacionālo identitāti,pievākt darbaspējīgo tautas daļu ,kura automātiski izplēnēs kā latvieši, nostiprināt mazajās valstiņās konstantu strādnieku skaitu ar visādu pasaules salašņu bariem un izveidot rūpnieciskās,netīrās zonas ap savām lielvalstīm,pakāpeniski pārceļot gan savas netīrās ražotnes,gan tajās strādājošos klaidoņus uz šajām kolonijām. Lielvalstu teritorijas un viņu “izredzētās” tautas dzīvos faktiski PARADĪZĒ, jo uz viņiem strādās tādas kolonijas,kā “Latvia” u.c.Koloniju strādniekus baros ar GMO,tādējādi samazinot dzimtspēju un cilvēku skaitu pasaulē,jo papildināt vergu skaitu varēs vēl ilgi no primātu kontinena.
  Tagad ir jābūt ļoti tālredzīgiem gan ārpolitikā,gan iekšpolitikā, ar kuriem ielaisties,kurus beidzot sākt distancēt,ar kuriem veidot gudru un tālredzīgu ārpolitiku,bet skaidrs ir pats galvenais – Latvijai neviens nedrīkst uzspiest ne imigrantus,ne arī “mācīt” kā dzīvot ! Ir jānovelk t.s, “sarkanās līnijas” ar SIA “ES” – gan par imigrantiem,gan ārējo tirdzniecību,gan dalībā kādās kara zonās. Bet vispirms ir jānovāc kangaru valdība ar visām saknēm,ieskaitot varaskārās partijas.

 21. Pasaule diemžēl ir pilna korumpētu vai maigāk sakot angažētu cilvēku, liekas, ka profesora kungs arī pieder pie tādiem. Ļoti vienkārši, piedāvā kāds, piemēram, kādam finansu grūtībās nonākušam profesoram smuku summiņu un cien. profesors ar entuziasmu palaidīs pasaulē kādu pīli, sak, vēl viena muļķība starp daudzām citām tā kā tā neko nemainīs, bet savu finansu problēmu es atrisināšu.
  Starp citu netā tādu profesoru no Kembridžas vispār neatradu. Tā ka vai nav pīle…

 22. Ja jau Kembridžas universitātes profesors Roberts Rovtons nav spējīgs pagaidām vēl aplēst milzīgās migrācijas sekas (skat.raksta beigas),tad labāk būtu viņam paklusēt un nepārsteigties ar saviem ieteikumiem!

 23. Ko izvēlēsimies mēs? Atbildēt

  Valstīm ar zemu dzimstību ir jāpalielina dzimstība,nevis jāsagrauj Eiropas Savienība!
  “Protams,notiekošie procesi nav tikai emocionālas diskusijas par to,cik migrantus Latvijā uzņemt vai neuzņemt.Runa nav par ādas krāsu vai etniskajām atšķirībām.Runa ir par kompleksiem sociālekonomiskiem procesiem,kas izraisīs vai nu “ģeopolitisku atmodu”,atgriežoties pie kristīgo Rietumu paradigmas,vai ES sabrukšanu. Ir pietiekami daudz pazīmju,kas par to liecina”.Skat.”Nepieteiktā kara sākums”,Ēriks Jēkabsons,LA,2015.gada 18.septembris.

 24. Ja valstis kurās ir augsts dzimstības līmenis to nesāks kontrolēt, tad pārapdzīvojamās platības kuras jau šodien strauji sarūk saruks pavisam, pārtikas pietrūks.
  Pārējās rases iznīcinot balto rasi iedzīs sevi alu laikmetā, jo dzīve pierāda, tikai baltā rases pārstāvju vidu ir zinātnieki, izgudrotāji, konstruktori. Pārējie spēj tikai nokopēt un lietot.
  Ņemot ASV piemēru kur izsenis ir koncentējušās un jaukušās visas pasaules rases vai ir kāds citas rases pārstāvis sevi pierādījis un kļuvis slavens, izņemot dejot, dziedāt, filmēties?
  Tā, ka proferoriņam jādomā citā virzienā. Indijai jāpalīdz savākt netīrību ielās, ķinai jāpiedāvā rizsinājumi zaļakai dzīvei, sīrijā jāsamierina un jāizolē radikāli noskaņotie un visa pamatā jāpiedāvā risinājumi kontracepcijai, jo pasaule nav no gumijas un attīstoties tehniloģijām vajadzība pēc darba rokām saruks aizvien vairāk..utt Lai cilvēki varētu mierīgi dzīvot katrs savā dzimntenē.

 25. Ja valstis ar zemu dzimstību uzņems bēgļus,tajās palielināsies iedzīvotāju skaits,bet sabiedrība būs islāmiska.

 26. Ja valstis ar zemu dzimstību uzņems migrantus,tajās palielināsies iedzīvotāju skaits,bet sabiedrība būs islāmiska!

 27. Tādi Rovtoni un tamlīdzīgie cilvēkus uzskata tikai par bezpersonisku būtņu masu, kuru var dalīt, pārdalīt, izņemt no viena katla un pārlikt citā. Roltons ir aizmirsis valsts pastāvēšanas jēgu un veidošanās pamatu.

Draugiem Facebook Twitter Google+