×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2014
Drukāt

Kemerons un Putins nepaspiež viens otram roku (8)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Britānijas valdības vadītājs Deivids Kemerons, vakar Parīzē tiekoties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, atteicies Kremļa saimniekam paspiest roku, informē starptautiskie mediji.

Kemerons un Putins tikās Parīzes Šarla de Gola lidostas sanāksmju zālē, kur viņi sarunā pavadīja vienu stundu. Taču pirms tikšanās izpalikusi tradicionālā politiķu sasveicināšanās. Abi līderi Francijā ieradušies, lai piedalītos piemiņas pasākumos par godu 70. gadskārtai kopš sabiedroto spēku desanta Normandijā.

Britu mediji, atsaucoties uz Kemerona pārstāvjiem, ziņo, ka Britānijas premjerministrs Putinam nodevis “ļoti skaidrus un stingrus vēstījumus”. Kemerona palīgi laikrakstam “The Daily Mail” sacījuši, ka britu premjers izmantojis iespēju satikt Krievijas prezidentu, lai “ieskatītos viņam acīs un pateiktu, ka viņa uzvedība ir nepieņemama”.

Pirms sarunas ar Putinu kopīgajā preses konferencē ar ASV prezidentu Baraku Obamu Kemerons paziņoja, ka Putinam tiks dots mēnesis laika, lai pārtrauktu nemierus Ukrainā. “Ja tas nenotiks, sekos sankcijas konkrētiem ekonomiskajiem sektoriem. Nākamais mēnesis būs ļoti svarīgs, lai secinātu, vai prezidents Putins ir spēris solis krīzes risināšanas virzienā,” uzsvēra Kemerons. “Krievijas rīcība ir pilnīgi nepieņemama un absolūti pretrunā demokrātisku valstu vērtībām.”

Krievijas mediji, ziņojot par Kemerona un Putina tikšanos, informē, ka, neskatoties uz “sarunu vēso sākumu”, tās noritējuši “saskaņā ar etiķeti”. Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs raidsabiedrībai “Russia Today” sacīja, ka līderi sarokojušies pēc tikšanās, kad kameras bijušas izslēgtas. “Sarunu laikā Putins un Kemerons pārrunāja dažādas problēmas, tostarp Krievijas un Britānijas savstarpējās attiecības, kas šobrīd ir iesaldētas,” sacīja Peskovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. ABRENE TIEŠĀM IR LATVIJAS TERITORIJA!?…BET…NAV tādu materiālu, kur būtu lasāms, ka Krievija kaut ko ATZĪTU no izdarītā!?? Šī valsts NEKAD NAV ATZINUSI SAVU VAINU, BET ĻOTI RAFINĒTI KATRREIZ VAINOJUSI CITUS!!! Citām valstīm ar varu atņemtās zemes-teritorijas IT KĀ ESOT KRIEVIJAS VĒSTURISKĀS ZEMES, kuras šīs tautas KRIEVIJAI ATŅĒMUŠAS…Taču viss bijis otrādi!!! Nejauši rakstot kursa darbu par kokļu spēlēšanu LATVIJAS senajās ciltīs un teritotijās, uzdūros baigiem faktiem! Ļoti sen kokles skanējušas Latgalē, Zemgalē un Kurzemē, bet Vidzemē tur to nebija…Izrādās, ka cars Pēteris 1. sirojis pa Vidzemi un tur akmens uz akmeņa nav aplicis… Viss iznīcināts! Grāfs Šerementjevs zinojis caram, ka visi cilvēki nogalināti, noderigākie saņemti gūstā, ēkas nodedzinātas…Tie ir fakti, kas lika nodrebēt… PAR KO MĒS RUNĀJAM UN KAM VARAM TICĒT 21.GS. KRIEVIJAS VARAS VĪRU TEIKTAJAM, JA TIEK MELOTS IK UZ SOĻA… MELI UN MELI MELU GALĀ…Latviešiem ir nozīmīgs sakāmvārds par cilvēkiem, kas melo un TAS ATBILST PATIESĪBAI… VIŅI TĀDI!!!

 2. Abrene ir Latvija Atbildēt

  Vai Krievijas Hitleram būtu jāspiež roka? Drīzāk gan paušus.

 3. Jā, Krievijas komunisms ir vismelīgākais un visagresīvākis pasaulē,Vēl tikai Ziemeļkorejā ir kaut kas līdzīgs.
  Demokrātijai pret šādu politisko bandītismu ir grūti aizstāvēties,jo ir grūti jau pašās demokrātiskajās valstīs alkatīgās kapitālistiskās ekonomikas apstākļos saglabāt humānās vērtības.No čekista Putina Krievijas neko labu un uzticamu sagaidīt nav iespējams. Mūsum šleseristi cer sēdēt pie krievu miljardieru galdiem un kā suteneri ir gatavi izpārdot Mātes Latvijas “ķermeni”.

 4. Piekrītu Gunai. Iedzīvotāju skaits nu oficiāli ir zem 2 miljoniem. Analoģiski arī Saeimas deputātu skaitam jābūt mazākam,varbūt 85. Liekēži un “tukšu salmu kūlēji”,bez morālā mugurkaula šodienas sarežģītajos apstākļos NAV VAJADZĪGI. Ierosinu nevēlēt SMĒĶĒTĀJUS,jo nikotīna atkarība traucē radošam,sistemātiskam darbam!!!.

 5. Putinam pie kājas tāds Kamerūns ar visu savu tukšo spriedelēšanu. Aizvāksies no ES ar visiem rižajiem angļiem tā ka dimd. ES jaunplīst pa šuvēm un KF ir uzspļaut uz visām sankcijām no kurām cietīs tikai mazās plikdirsainās valstiņas un pirmām kārtām Latvija ar savu trulo ārpolitisko un lielmanīgo iekśpolitiku. Bet tā arī vajag. Lai ir sliktāk, varbūt tad aitveidīgie latvieši sāks domāt par to, ko un cik vēlēt Saiemā ( kapēc 100? no kuriem ir 10% aktīvu) un varbūt tiks ieviests likums par personīgu atbildību, nevis kaut kādu politisku bezatbildību? Novēlu visiem, lai paliek sliktāk!

 6. Gods un slava Kameronam !!!

 7. siem majo cercila ghars kurs cels atlantiju slicinas vaciju asv kanadu australiju japanu…

 8. Putins ar savām izdarībām ir veicis unikālu eksperimentu, ko var panākt, manipulējot ar cilvēka prātu ar propagandas palīdzību. Vairākums pasaules valstu politiķu, izņemot komunistus, uz šādu cilvēku apziņas
  skalošanu, izmantojot saziņas līdzekļus, nebija gatavi. Un tas viss tāpēc, ka līdz pat šodienai nav pasaulē kompleksi izvērtēta komunisma ideoloģija, kurai šādas manipulācijas ar cilvēku prātiem ir ikdienišķa parādība. Jo marksisms savu mērķu sasniegšanai izmanto ne tikai totālu vardarbību, bet arī masveidīgu cilvēku apziņas ietekmēšanu un Putins šīs metodes lieliski pārzina.

Draugiem Facebook Twitter Google+